منهای اقتصاد

صفحه اقتصاد بررسی می کند:
مهدی سلیمی مشاور وزیر کشور و مسئول جدید هماهنگی حوزه وزارتی کیست؟

در این مطلب از صفحه اقتصاد ، توضیحاتی درباره سوابق و فعالیت های مهدی سلیمی مشاور وزیر کشور و مسئول جدید هماهنگی حوزه وزارتی خواهیم داشت! با ما همراه باشید. احمد وحیدی ، وزیر کشور با صدور حکمی مهدی سلیمی را به سمت مشاور وزیر کشور و مسئول جدید هماهنگی حوزه وزارتی منصوب کرد.

لازم به بیان است پیش از این، سید نجیب حسینی سمت مشاور وزیر کشور و مسئول هماهنگی حوزه وزارتی را عهده دار بود.

در حکم وزیر کشور خطاب به مهدی سلیمی اینچنین آمده است:

جناب آقای مهدی سلیمی

سلام علیکم؛

با عنایت به مراتب تعهد، درایت و تجارب ارزنده و موثر به موجب این حکم جنابعالی را به عنوان مشاور وزیر و مسئول هماهنگی حوزه وزارتی منصوب می نمایم. ایجاد هماهنگی و تعامل پویا و کارآمد با معاونت‌ ها و حوزه‌ ها و مراکر مختلف در سطح ستاد، سازمان‌های وابسته و استانداری‌ ها، هم افزایی میان بخش‌ های مختلف حوزه وزارتی، برنامه ریزی جلسات، دیدارها و سفرها، برنامه ریزی برای انجام به موقع و بهینه مکاتبات، تهیه گزارش های مورد نیاز، برگزاری منظم و مستمر جلسات شورای معاونین و پیگیری تحقق مصوبات آن و انجام امور مربوط به مشاورین از جمله مواردی است که انتظار دارد با استعانت از درگاه ایزد منان و اهتمام به عدالت محوری، انقلابی گری، مردم داری، پاک دستی، فساد ستیزی، قانونمداری و مفاد عهدنامه مدیران دولت مردمی در جهت نیل به آن تلاش و کوشش نمائید. توفیقات روزافزونتان را در راستای تحقق اهداف عالیه انقلاب اسلامی و اجرایی شدن برنامه ها و سیاست های دولت مردمی در ظل توجهات حضرت ولیعصر (عج) و تحت رهنمودهای حکیمانه حضرت آیت ا… العظمی امام خامنه ای (مدظله العالی)، از درگاه پروردگار قادر متعال خواستارم.

مهدی سلیمی فارغ التحصیل مقطع دكتری در رشته ی مطالعات منطقه ای می باشد؛ علاوه بر این وی دارای تحصیلات حوزوی تا سطح خارج فقه و اصول و مدرس دانشگاه است.

از جمله سوابق مدیریتی مهدی سلیمی می توان به عضویت در هیئت مدیره سازمان اقتصادی کوثر، قائم مقامی معاونت اداری و مالی ستاد اجرایی فرمان حضرت امام خمینی (ره)، قائم مقامی معاونت فرهنگی کمیته امداد امام خمینی (ره)، معاونت مرکز مطالعات راهبردی و آموزش وزارت کشور، مدیر کلی حقوقی بنیاد ملی نخبگان، فرمانداری شهرستان فریدونشهر، عضویت در هیئت رئیسه فدراسیون اسکی و ریاست هیات اسکی استان اصفهان اشاره کرد.

 

بیشتر بخوانید...

دیدگاه
اطلاع از
guest

2 نظرات
تازه‌ترین
قدیمی‌ترین بیشترین رأی
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
شاهد

دکتر سلیمی در مدت فرمانداری اش در فریدونشهر عملکرد بسیار خوبی داشتند و همیشه از ایشان به نیکی یاد می شود . یاد و خاطره این مرد بزرگ برای همیشه در قلب فریدونشهری ها نقش بسته است .

شهروند

با سلام
آقای دکتر سلیمی از افراد برجسته و کاردان و خیلی با اخلاق این مرزو بوم هستند و واقعا لیاقت این پست را دارند .

دکمه بازگشت به بالا