منهای اقتصاد

صفحه اقتصاد بررسی می کند:
مسعود حق لطفی مدیرعامل سازمان مهندسی و عمران شهرداری تهران کیست؟

در این مطلب از صفحه اقتصاد ، توضیحاتی درباره سوابق و مسئولیت های مسعود حق لطفی مدیرعامل سازمان مهندسی و عمران شهرداری تهران خواهیم داشت! با ما همراه باشید. علیرضا زاکانی ، شهردار تهران در حکمی مسعود حق لطفی را به سمت مدیرعاملی سازمان مهندسی و عمران شهرداری تهران منصوب کرد.

لازم به بیان است پیش از این و در سال 1398 شمسی، علی پیوسته ، طی حکمی از سوی پیروز حناچی شهردار وقت تهران به عنوان مدیرعامل سازمان مهندسی و عمران پایتخت منصوب شده بود!

درباره مسعود حق لطفی بد نیست بدانید وی از دی ماه سال 1398 شمسی به عنوان مدیرعامل و رئیس هیات مدیره شرکت عمران شهر جدید هشتگرد انتصاب گردیده است. او مدیرکلی راه و شهرسازی استان قزوین را نیز در کارنامه دارد!

مسعود حق لطفی فارغ التحصیل مقطع کارشناسی در رشته ی عمران، فارغ التحصیل مقطع کارشناسی ارشد در رشته ی مدیریت شهری و فارغ التحصیل مقطع دکتری در رشته ی مدیریت کسب و کار می باشد. از جمله سوابق اجرایی وی می توان به معاونت عمرانی شهرداری قزوین، معاونت راهداری اداره کل راه و ترابری استان قزوین و همچنین معاونت راه روستایی اداره کل راه و ترابری استان قزوین اشاره کرد.

در انتها بد نیست بدانید شهرداری تهران شامل ۲۲ منطقه می باشد که مدیریت هر منطقه به عهده ی شهردار آن منطقه است؛ شهردار هر منطقه توسط شهردار تهران انتخاب می‌ شود و با نظارت معاون امور مناطق فعالیت می‌ کند… توجه داشته باشید هر منطقه شامل تعدادی ناحیه نیز است. کلانشهر تهران در کل دارای ۱۲۲ ناحیه است که با اجرای طرح ناحیه محوری در دوره شهرداری محمدباقر قالیباف هر ناحیه یک شهردار ناحیه نیز دارد که توسط شهرداران مناطق تعیین می‌ شود.

بیشتر بخوانید...

دیدگاه
اطلاع از
guest

3 نظرات
تازه‌ترین
قدیمی‌ترین بیشترین رأی
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
علی احمدی

با سلام؛ جناب آقای دکتر مسعود حق لطفی یکی از مدیران شایسته ،جهادی ،انقلابی و کارآمد نظام جمهوری اسلامی ایران که خدمات بی بدیل ایشان در استان قزوین تا سالیان طولانی ماندگار خواهد بود.با آرزوی توفیق و تندرستی برای ایشان

موسی

الان برادرش جواد حق لطفی هم در حال چپاول اداره کل راهداری و حمل و نقل استان قزوینه . این آقا هزاران تخلف داره که همشونم محرض هستن ولی همه چشماشونا بستن و با گرفتن زیر میزی از این آقا سکوت کردن خوب تو این مملکت وقتی همه میبینیم که دو تا آدم سالهاس در حال چپاول هستن چرا کاری نمیکنن آقایون سازمان بازرسی یه تکون به خودتون بدین دارن سیستماتیک همه جوره فساد میکنن و بعد شما چشماتونا بستین . کارشون شده فاکتور سازی حیلی هم حرفه ای کار میکنن که مو لا درزش نره و اخرشم کارشناس و رعیسی که امضا کردن گرفتار باشن . آقایون تو اداره کل راهداری همه کارمنداش به نوعی گرفتار فساد سیستماتیک شدن و مدیر داره حالشو میبره آقایون بازرسی که هیچ لاقل برادران اطلاعات سربازان گمنام امام زمان شما وارد شین
. برین ببینین قیر مصرفی که تو راههای اصلی قرار بوده مصرف شه چجوری مصرف کردن ، برین ببینین گاردریل های که باید نصب میشده و سوری نصب شده کجان لاقل 3000 پایه گاردریل نیس ، برین ببینین مناقصان چگونه برگزار میشن حتی برنده مناقصه که قیمت مناسب داده رو به صورت قانونی و خیلی مجلسی میزارن کنار که پیمانکار خودشون کار رو بگیره یه سر واحد پیمانش بزنین ببینین چه خبره همه نیروهاش شرکتی هستن و یه نیروی پیمانی و رسمی نداره ، برین واحد حمل و نقلش ببینین که چطوری با انجمن دارن شرکت های حمل و نقل رو برای اینکه بزارن کار کنن ازشون پول میگیرن به واسطه انجمن بعد میکن چرا راننده اعتصاب میکنه خوب معلومه شرکت این پولارو از کی میگیره از راننده ، حتی در تمدید پروانه شرکت ها اگر بررسی کنین میفهمین که خیلی از شرکت ها شرایط فعالیت را احراز نمی کنن ولی به واسطه پولی که میگیرن ازشون تمدید میشن ، چه فاکتورهایی که در ماشین الات بابت تعمیرات به صورت سوری رد میشه ، نیروهای شرکتی که اسمشون تو لیست حقوق بگیران هست ولی حتی یک روز در اداره حضور ندارند و و و غیره ، نماینده های محترم هم که حتی فایل هایی از رشوه و اخاذی دستشون رسیده ولی به جای باز خاست رفتن سهمشون رو گرفتن . تا به کی فساد لطفا لطفا لطفا برادران اطلاعات وارد بشین و خط فساد رو تو این اداره بشکنین

بهلول

بله آقای مسعود حق لطفی تو استان قزوین به خاطر زمین خواری و واگذاری ناعادلانه ی زمین به برخی نور چشمیا ترفیع گرفت و به هشتگرد و بعد تهران منتقل شد!آقای زاکانی کاش یکم به انتخاباتون بیشتر دقت می کردین که نفرین ما رو دو جانبه نکنید!

دکمه بازگشت به بالا