منهای اقتصاد

صفحه اقتصاد بررسی می کند:
قدرت اله محمدی مدیرعامل شرکت ساماندهی صنایع و مشاغل شهر تهران کیست؟

در این مطلب از صفحه اقتصاد ، توضیحاتی درباره سوابق و مسئولیت های قدرت اله محمدی مدیرعامل شرکت ساماندهی صنایع و مشاغل شهر تهران خواهیم داشت! با ما همراه باشید. علیرضا زاکانی ، شهردار تهران در حکمی قدرت اله محمدی را به سمت عضو هیئت مدیره و همچنین مدیرعامل شرکت ساماندهی صنایع و مشاغل شهر تهران منصوب کرد (به مدت یک سال).

لازم به بیان است پیش از این، سیدعلی مفاخریان عهده دار مسئولیت مدیرعاملی شرکت ساماندهی صنایع و مشاغل شهر تهران بوده است.

در حکم شهردار تهران خطاب به قدرت اله محمدی اینچنین آمده است:

بنا به پیشنهاد معاون خدمات شهری و محیط زیست و نظر به تعهد، شایستگی و تجارب جنابعالی به موجب این حکم و به مدت یکسال به سمت عضو هیئت مدیره و مدیر عامل شرکت سامان‌ دهی صنایع و مشاغل شهر تهران منصوب می‌ شوید. امید است با استعانت از  پروردگار متعال و در راستای تحقق چشم انداز تهران؛ کلانشهر جهان اسلام با اتکا به اسناد بالا دستی و بهره گیری از استعداد و توانمندی کارکنان خدوم شهرداری تهران، موجبات خدمت رسانی  مفید و موثر به شهروندان عزیز تهران را فراهم آورید. رجاء واثق دارم شاهد استمرار مسئولیت جنابعالی در سایه تحقق سیاست ها، الویت ها و برنامه های ابلاغی باشیم.

بیشتر بخوانید...

دیدگاه
اطلاع از
guest

1 دیدگاه
تازه‌ترین
قدیمی‌ترین بیشترین رأی
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
منتقد

تو کشور های دیگه به دستفروش دکه میدن پول نمیگیرن یا قسطی پول میگیرن تو ایران دستفروشها رو کتک میزنن دارو ندارشونو مصادره برای خودشون میگنن(نع بیتالمال) در تقابل با مردم وای میاستند نع در خدمت مردم.
اینست نتیجه اسلام من در اوردی شما ها

دکمه بازگشت به بالا