اقتصاد کلانمنهای اقتصاد

برنامه حرکت قطارهای تندرو در خط ۵ مترو از کی تغییر می کند؟

برنامه اعزام قطارهای تندرو مستقل از ایستگاه‌های کرج و ارم سبز در خط ۵ متروی تهران و حومه با یک هفته تأخیر از ۲۱ فروردین‌ انجام می شود.
به گزارش صفحه اقتصاد به نقل از مدیریت ارتباطات و امور بین‌الملل شرکت بهره‌برداری متروی تهران و حومه، به‌منظور انجام تعمیرات اساسی و به‌روزرسانی فناوری به کاررفته در تجهیزات ثابت و متحرک و افزایش ایمنی ترافیک قطارها در خط ۵ متروی تهران که منجر به سرویس‌دهی منظم، حرکت به‌موقع قطارها و همچنین کاهش زمان سیر در این خط می‌شود.
به این ترتیب از ۲۱ فروردین ماه اعزام قطارهای نیمه تندرو مستقل ایستگاه کرج به سمت صادقیه که در ساعت ۶:۳۵ و ۷:۱۵ انجام می‌شد و اعزام‌های تندرو ساعات ۱۷:۲۷ و ۱۸:۲۷ ایستگاه ارم سبز به سمت کرج – گلشهر موقتاً حذف خواهند شد.
بر اساس این برنامه‌ریزی، اعزام سایر قطارهای خط ۵ طبق زمان‌بندی اعلام‌شده و بدون تغییر انجام می‌شود. مسافران برای اطلاع از آخرین برنامه حرکت قطارها می‌توانند به پایگاه اطلاع‌رسانی شرکت به نشانی metro.tehran.ir مراجعه کنند.
گفتنی است، شرکت بهره‌برداری متروی تهران و حومه خود را موظف به فراهم آوردن امکان سفر ایمن و ارائه خدمات رضایت‌بخش به شهروندان می‌داند و در مسیر انجام تعمیرات اساسی این ناوگان نیازمند همراهی مسافران عزیز است.

بیشتر بخوانید...

دیدگاه
اطلاع از
guest

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
دکمه بازگشت به بالا