منهای اقتصاد

علت فوت اسماعیل احمدی مشاور وزیر ورزش چه بود؟
اسماعیل احمدی مشاور وزیر ورزش که فوت شد، که بود؟

در این خبر از صفحه اقتصاد درباره اینکه اسماعیل احمدی مشاور وزیر ورزش که فوت شد، که بود؟ پرداخته شده است.

اسماعیل احمدی که بود؟

مشاور جدید وزیر ورزش و جوانان در امور ایثارگران سوابق دیرینه­ ای در امور ایثارگران دارد که به منظور آشنایی بیشتر، به اجمال عناوین آنها می­ پردازیم.

احمدی که از اوان نوجوانی به عضویت فعال در بسیج با مسئولیت های مختلف در شورای پایگاه های مقاومت درآمده مسئولیت­ های گوناگونی را در اقشار مختلف بسیج از جمله مشاور فرمانده­ کل بسیج، معاون روابط­ عمومی سازمان بسیج مستضعفین، موسس و مسئول سازمان بسیج رسانه و عضو شورای مرکزی سازمان بسیج دانشجویی بر عهده داشته است.

مشاور وزیر در امور ایثارگران بیش از دو دهه، مسئول روابط­ عمومی_اطلاع­ رسانی و رسانه­ کنگره­ ها و یادواره های شهدای کشور، همچنین عضو شورای مرکزی قرارگاه راهیان نور کشور و دبیر شورای انتخاب شهدای شاخص سال بوده است.

اسماعیل احمدی با حفظ سمت رییس حوزه­ وزارتی بود که ث در رشته­ های کاراته، تنیس روی میز و فوتبال نیز سوابق مربیگری و فعالیت حرفه­ ای داشته است.

علت درگذشت اسماعیل احمدی مشاور وزیر ورزش چیست؟

منابع بیمارستانی در بافت خبر دادند که اسماعیل احمدی مشاور وزیر ورزش که در سانحه بالگرد مجروح بود درگذشت.

به گزارش صفحه اقتصاد به نقل از ایرنا بالگرد وزیر ورزش عصر پنجشنبه هنگام نشستن در ورزشگاه بافت دچار سانحه شد؛ شمار سرنشینان بالگرد ۱۲ نفر اعلام و حال عمومی بیشتر آنان مساعد گزارش شده بود.

منابع اعلام کرده بودند ۲ تن از مصدومان حالشان مناسب نبود که از جمله آنان اسماعیل احمدی مشاور وزیر و مدیرکل حوزه وزارتی این وزارتخانه متاسفانه به علت شدت صدمه درگذشت.

مدیر داخلی بیمارستان بافت فوت مشاور وزیر ورزش را تایید کرد.

استاندار کرمان گفته بود که بالگرد حامل وزیر ورزش ۱۲ سرنشین داشته که در نتیجه سانحه هنگام نشستن در ورزشگاه بافت صدمه دیدند و حال بیشتر آنان مساعد است.

محمد مهدی فداکار عصر پنجشنبه اظهار داشت: بالگرد یکبار می نشیند بعد بلند می شود که موقع دوم برای نشستن دچار سانحه می شود و علت در دست بررسی است.

به گفته وی حال بیشتر مصدومان مساعد است و در بیمارستان بافت تحت درمان قرار دارند.

یک شاهد عینی نیز گفت که مشاهده کرده حال وزیر مساعد بوده و یکی دو نفر از همراهان در هنگام فرود کمی شدت صدمه به آنان بیشتر بوده است.

معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمر استان کرمان نیز در این خصوص گفت: بالگرد هلال احمر کرمان حامل وزیر ورزش و جوانان در سفر به شهرستان بافت حین نشستن در یک ورزشگاه سقوط کرد و این حادثه ۱۶ مصدوم (سرنشین و کادر پروازی) برجای گذاشت.

محمد امیرخانی افزود: این بالگرد از ارتفاع ۱۰ تا ۱۵ متری حین فرود دچار سانحه شد و بالگرد سقوط کرد.

وی اظهار داشت: چهار نفر کادر پرواز و تعدادی همراهان وزیر بودند که در این حادثه تعدادی از آنان مصدوم شدند و به بیمارستان بافت منتقل شدند.

مدیرکل ورزش و جوانان استان کرمان و نماینده بافت در مجلس و جمعی از معاونان و مسئولان وزارت ورزش در این پرواز حضور داشتند.

شهرستان بافت در فاصله ۱۶۰ کیلومتری کرمان قرار دارد.

بیشتر بخوانید...

دیدگاه
اطلاع از
guest

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
دکمه بازگشت به بالا