مناطق آزاد

مدیر امور درگهان منطقه آزاد قشم:
کیفیت سیما و منظر شهر درگهان ارتقا یافت

مدیر امور درگهان منطقه آزاد قشم از آغاز پویش رنگ آمیزی با اعتبار 2 میلیارد و 400 میلیون ریالی و کاشت گل های فصلی در شهر درگهان خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری صفحه اقتصاد به نقل از  روابط عمومی و امور بین‌الملل سازمان منطقه آزاد قشم، امیر سرلک با اشاره به اهمیت وجود سرعتکاه‌ها در معابر شهری و کمک به کاهش آمار تصادفات درون‌شهری گفت: با توجه به نیازسنجی‌های صورت گرفته به‌منظور نوسازی و برجسته کردن سرعت کاه‌های آسفالتی در دید رانندگان، عملیات رنگ‌آمیزی 25 سرعتکاه به متراژ کل 600 مترمربع بااعتباری بالغ‌بر 900 میلیون ریال به انجام رسیده است.
وی ادامه داد: این پروژه باهدف نظم دهی به عبور و مرور وسایل نقلیه، افزایش ضریب ایمنی، حفظ سلامت شهروندان و کمک به کاهش تصادفات درون‌شهری به اجرا درآمده است.
سرلک همچنین از رنگ آمیزی دیواره‌ها و المان‌های سطح شهر خبر داد و گفت: 1 میلیارد و 500 میلیون ریال نیز صرف رنگ آمیزی و بهسازی دیواره‌ها و المان‌های سطح شهر درگهان شده است.
به گفته وی، باتوجه به شروع فصل گردشگرپذیری جزیره و آب و هوای معتدل در این منطقه، بیش از 150هزار گل اطلسی ایرانی در مساحتی بالغ بر 3 هزار و 700 مترمربع از سطح بلوارها، میادین و کمپ پارک های سطح شهرهای درگهان و رمکان و روستاهای هلر وگیاهدان کاشت شده است.
مدیر امور درگهان منطقه آزاد قشم یادآور شد: کنترل و افزایش ایمنی تردد، زیباسازی فضای شهری و ارتقا سیما و منظر، یکی از عملکردهای این مدیریت در نیمه دوم سال جاری است.

بیشتر بخوانید...

دیدگاه
اطلاع از
guest

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
دکمه بازگشت به بالا