مناطق آزاد

اولین جایزه کتاب سال اروند برگزار خواهد شد

معاون فرهنگی، اجتماعی و گردشگری منطقه آزاد اروند گفت: ناشران، پژوهشگران، محققان، مولفان، مترجمان و مصححان می‌توانند ضمن تکمیل فرم درج شده در نشانی اینترنتی https://arvandfreezone.com/news-fa کتاب یا کتاب های حائز شرایط خود را به دبیرخانه ارسال کنند.

به گزارش صفحه اقتصاد به نقل از روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد اروند به نقل از خبرگزاری فارس؛ حجت الاسلام عادل فریحی با اشاره به برگزاری اولین جایزه کتاب سال اروند در بهمن ۱۴۰۱، اظهار کرد: ناشران، پژوهشگران، محققان، مولفان، مترجمان و مصححان می‌توانند ضمن تکمیل فرم درج شده در نشانی اینترنتی https://arvandfreezone.com/news-fa کتاب یا کتاب های حائز شرایط خود را به دبیرخانه ارسال کنند.

وی اهداف جایزه کتاب سال اروند را شناسایی و معرفی کتاب های برتر، ایجاد شبکه تعاملی فعالان حوزه ی کتاب، تلاش برای اعتلای دانش و فرهنگ ترویج کتاب، تشویق نویسندگان و پدیدآورندگان متعهد و متخصص آثار مکتوب بومی برشمرد.

معاون فرهنگی، اجتماعی و گردشگری منطقه آزاد اروند گفت: در این جشنواره کتاب‌های منتشر شده از سال ۱۳۹۸ تا ۱۴۰۰ مورد پذیرش قرار می گیرندو شرکت کتاب کمک درسی و عکس برداری شده ممنوع است.

وی ادامه داد: مجموعه مقالات و سخنرانی‌های چاپ شده فقط در صورتی داوری می‌شوند که موضوع واحد و یا نویسنده واحد داشته باشند.

عادل فریحی تصریح کرد: آثار نویسندگان بومی در موضوعات مختلف و آثار نویسندگان غیر بومی صرفا با موضوعات مرتبط با خرمشهر و آبادان داوری می‌شوند.

وی بیان کرد: فقط کتاب‌هایی داوری و مورد ارزیابی قرار می‌گیرند که پدیدآورنده یا ناشر فرم ثبت نام جایزه را پر کرده و بهمراه سه نسخه از کتاب به دبیرخانه ارسال کند.

فریحی بیان کرد: مهلت ارسال آثار ۲۰ دی ماه ۱۴۰۱ به نشانی بزرگراه آبادان ـ خرمشهر، ساختمان مرکزی سازمان منطقه آزاد اروند، طبقه دوم، معاونت فرهنگی اجتماعی و گردشگری اروند باکدپستی ۶۳۱۳۶۱۳۱۳۷ و تلفن ۰۶۱۵۳۵۳۵۰۸۸ است.

بیشتر بخوانید...

دیدگاه
اطلاع از
guest

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
دکمه بازگشت به بالا