بانک و صنعت پرداخت

پنجاهمین سالگرد تأسیس انجمن حسابداران خبره ایران با حمایت بانک سینا برگزار شد

در این مراسم که با حضور جمعی از اعضای انجمن و مهمان‌های مدعو از انجمن‌های علمی و حرفه‌ای از نهادهای حسابداری ایران برگزار شد،
به گزارش صفحه اقتصاد، کاظم وادی‌زاده، رییس شورای عالی انجمن حسابداران خبره ایران ضمن خیر مقدم به مهمانان گفت: سال 1351 بزرگانی از حسابداران و حسابرسان حرفه‌ای با همه مشکلات وقت، کنار هم آمدند و این انجمن را تأسیس کردند؛ بزرگانی که از دانش، تجربه و توانمندی‌های شایسته برخوردار بوده‌ و با تلاش‌های بی‌وقفه در ابعاد مختلف با تمام توان به توسعه و پیشرفت این انجمن همت گماردند.
وی افزود: امروز حدود 14هزار نفر حسابدار و 700 نفر حسابرس مستقل داریم و جشن 50 سالگی انجمن را جشن می‌گیریم.
وادی‌زاده با اشاره به لزوم جانشین‌پروری شایسته در انجمن گفت: به منظور اجرای اصول راهبردی در بدنه انجمن، ارتقای سلامت مالی، شفافیت اطلاعات و نیز اجرای سیاست‌های کلی انجمن، نیاز به جامعه حسابرسی حرفه‌ای به شدت محسوس است.
رییس شورای انجمن حسابداران خبره ایران تصریح کرد: بعد از 50 سال افت‌وخیز توانسته‌ایم بر اعتلای حرفه و توسعه عملکرد حرفه‌ای، تأثیرگذار باشیم.
اسما رسموکی، رییس فدراسیون بین‌المللی حسابداران (ایفک) نیز در پیامی تصویری پنجاه سالگی انجمن را تبریک گفت و بر توسعه و اعتلای حرفه حسابدار و حسابرس تأکید کرد.

بیشتر بخوانید...

دیدگاه
اطلاع از
guest

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
دکمه بازگشت به بالا