بانک و صنعت پرداخت

همه چیز درباره وام خرید تجهیزات پزشکی بانک مهر اقتصاد + میزان اقساط

در این مطلب از صفحه اقتصاد ، توضیحاتی درباره سقف وام، نرخ سود و همچنین میزان اقساط وام خرید تجهیزات پزشکی بانک مهر اقتصاد خواهیم داشت! با ما همراه باشید. بانک مهر اقتصاد (وابسته به بانک سپه) در طرح تسهیلاتی جالب توجهی اقدام به ارائه ی تسهیلات بانکی ویژه برای جامعه پزشکی تا سقف 1,500,000,000 تومان (یک میلیارد و پانصد میلیون تومان) می پردازد.

جامعه پزشکی می تواند در طرح تسهیلاتی وام خرید تجهیزات پزشکی بانک مهر اقتصاد، روی سند ملک یا جواز کسب، برای خرید وسایل پزشکی و دفتر کار تا سقف یک میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان وام بگیرد!

برای بهره مندی از این وام خرید تجهیزات پزشکی بایستی به افتتاح حساب سپرده قرض الحسنه در بانک مهر اقتصاد بپردازید. همچنین نوع ضمانت موردنیاز نیز سند ملک می باشد؛ البته علاوه بر سند ملک، وام گیرنده بایستی ۲۲٪ از مبلغ وام را از قبل تامین نماید و در حسابی دیگر نزد بانک مهر اقتصاد مسدود کند.

شاید این سوال پیش آید که نرخ سود و همچنین مدت بازپرداخت این وام خرید تجهیزات پزشکی به چه صورت است؟ در پاسخ بایستی گفت نرخ سود این وام بانکی، 18 درصد و حداکثر زمان بازپرداخت آن نیز 60 ماه است. توجه داشته باشید وام گیرنده بایستی دارای جواز کسب باشد، همچنین وام گیرنده نبایستی به بانک بدهکار یا دارای چک برگشتی باشد.

سقف وام1,500,000,000 تومان
قسط وام38,090,141 تومان
هزینه فرصت مسدودی559,670,146 تومان
کل سود وام785,408,468 تومان
مجموع رقم وام و سود1,504,205,000 تومان

در انتها لازم به بیان است بانک مهر اقتصاد شرکت خدمات مالی و بانکداری ایرانی بود که با حمایت سازمان بسیج مستضعفین در سال ۱۳۹۱ شمسی تاسیس شد و به موجب اطلاعیه بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران در تاریخ ۱۱ اسفند ماه سال ۱۳۹۷ شمسی در بانک سپه ادغام گردید.

 

بیشتر بخوانید...

دیدگاه
اطلاع از
guest

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
دکمه بازگشت به بالا