بانک و صنعت پرداخت

حضور بانک دی در رویداد نمایشگاهی مسئله محور سازمان اقتصادی کوثر و شرکت‌های تابعه

غرفه بانک دی در رویداد نمایشگاهی مسئله‌محور سازمان اقتصادی کوثر و شرکت‌های تابعه با تکیه بر اقتصاد دانش‌بنیان برپا شد.
به گزارش صفحه اقتصاد به نقل از روابط‌عمومی بانک دی، این رویداد با حضور دکتر سیدامیرحسین قاضی‌زاده‌هاشمی معاون رئیس جمهور و رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران، دکتر روح‌الله دهقانی‌فیروزآبادی معاون علمی، فناوری و اقتصاد دانش‌بنیان رئیس جمهور و جمعی از مدیران اقتصادی کشور در سالن 38 نمایشگاه بین‌المللی تهران آغاز شد.

رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران در افتتاح این نمایشگاه با ابراز خرسندی از این که نهادهای اقتصادی زیرمجموعه این بنیاد فعال هستند، گفت: سازمان اقتصادی کوثر و شرکت‌های تابعه آن بخش‌های مهمی از اقتصاد کشور را در اختیار دارند و به خوبی آنها را مدیریت می‌کنند.

قاضی‌زاده‌هاشمی با بیان این که ایجاد و توسعه شرکت‌های دانش‌بنیان در مجموعه سازمان اقتصادی کوثر، مورد حمایت بنیاد شهید و امور ایثارگران است، اظهار امیدواری کرد برگزاری این رویداد و رویدادهای مشابه، به هم‌افزایی و انعقاد قراردادهای اقتصادی قابل توجهی منجر شود.

معاون علمی، فناوری و اقتصاد دانش بنیان رئیس جمهور نیز در این نمایشگاه، با تاکید بر لزوم توسعه شرکت‌های دانش‌بنیان در کشور، گفت: بنیاد شهید و امور ایثارگران در حوزه اقتصادی، پیش‌قدم شده و فرصت‌های مناسبی را برای حرکت رو به پیشرفت شرکت‌های دانش‌بنیان‌ها ایجاد کرده است.

گفتنی است غرفه بانک دی از 2 تا 5 اسفند ماه، پذیرای میهمانان و شرکت‌کنندگان در نمایشگاه است.

بیشتر بخوانید...

دیدگاه
اطلاع از
guest

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
دکمه بازگشت به بالا