خودرو

عضو کمیسیون عمران مجلس:
افزایش قیمتها، بدهی 45 هزار میلیارد تومانی به قطعه‌سازان را جبران نمی‌کند

مجلس به‌عنوان نمایندگان ملت از این مجموعه‌ها که تحت‌لیسانس خودروسازان بزرگ کشور فعالیت می‌کنند، حمایت می‌کند.

به گزارش صفحه اقتصاد، عضو کمیسیون عمران مجلس ضمن تقدیر از تلاش‌های موثر شرکت‌های خدمات پس از فروش خودروسازان بزرگ کشور در حوزه تامین قطعات یدکی با قیمت و کیفیت مناسب گفت: مجلس در راستای تقویت عملکرد خودروسازان در حوزه خدمات پس از فروش از این شرکت‌ها حمایت می‌کند.
غلامرضا شریعتی‌ اندراتی ضمن تقدیر از تلاش‌های موثر خدمات پس از فروش به‌عنوان زیرمجموعه خودروسازان که در زمینه‌هایی همچون تامین قطعات یدکی و ارائه خدمات تعمیرگاهی فعال هستند، اظهار کرد: هرچه این شرکت‌ها عمق بیشتری به خدمات خود بدهند و تلاش شبکه‌های آنها گسترده‌تر شود، مسیر بسیاری از سوء‌استفاده‌ها و تقلب‌ در حوزه قطعات یدکی بسته خواهد شد.
وی افزود: مجلس در راستای تقویت عملکرد خودروسازان در حوزه خدمات پس از فروش حمایت‌های لازم را از این شرکت‌ها در موارد ضروری به عمل می‌آورد.
نماینده مردم بهشهر، نکا و گلوگاه در مجلس تاکید کرد: مجلس به‌عنوان نمایندگان ملت از این مجموعه‌ها که تحت‌لیسانس خودروسازان بزرگ کشور فعالیت می‌کنند، حمایت می‌کند.
وی درباره تاثیر افزایش 18درصدی قیمت خودرو در تسهیل روند پرداخت مطالبات قطعه‌سازان گفت: افزایش 18درصدی قیمت تا حدودی در کاهش زیان و رشد نقدینگی موثر بوده اما زیان‌های انباشته یا بدهی 45 هزار میلیارد تومانی به قطعه‌سازان را جبران نمی‌کند.

بیشتر بخوانید...

دیدگاه
اطلاع از
guest

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
دکمه بازگشت به بالا