فال روزانه فردا سه شنبه ۷ فروردین ۱۴۰۳

در لغت، فال به‌معنیِ پیش‌بینی و پیش‌گوییِ آینده در زمینهٔ رویدادی خوب یا بد براساس دیده‌ها و شنیده‌هاست. چنان‌که کسی با دیدنِ زیبارویی یا در مواجهه با اتفاقِ ناگواری در هنگامِ صبح، پیش‌بینی می‌کند که روزِ خوب یا بدی خواهد داشت.

فال روزانه فردا سه شنبه ۷ فروردین ۱۴۰۳
صفحه اقتصاد -

یکی از باورهای کهن و عمومیِ ایرانیان، فالِ نیک یا بد زدن با دست‌آویزی به رویدادها و اشیاء گوناگون بوده‌ است. استخاره یا همان تفأل به قرآن نیز یکی از مرسوم‌ترین روش‌های تفأل است که پس از ظهورِ اسلام رایج شد و پس از آن نیز به دیگر آثارِ ادبی که تصور می‌شد نویسنده‌اش «بهره‌ای از کلام حق» دارد، گسترش یافت. حتی بعضی از علمای اسلام با استناد به گفتهٔ بعضی از یارانِ محمد دربارهٔ علاقه‌اش به تفأل، فال زدن به قرآن را مجاز شمرده‌اند. 

فال روزانه فردا متولدین فروردین

امروز حسابی سرتان شلوغ است و باید کارهای زیادی را سامان دهی کنید که زمان و انرژی زیادی از شما می گیرد. توصیه ی ما به شما این است که سعی کنید از فرد دیگری هم کمک بگیرید تا کم تر احساس خستگی کنید و بتوانید کمی هم برای اعضای خانواده اتان وقت بگذارید.بهتر است بیشتر از گذشته مواظب سلامتی خود باشید و بهداشت فردی را رعایت کنید تا درگیر بیماری نشوید.

فال روزانه فردا متولدین اردیبهشت

امروز مجبور هستید برخی از برنامه ها و کارهای خود را لغو کنید و مشکلات داخل خانه رسیدگی کنید اما نگران آن هستید که مسئولیت هایتان را کنار گذاشته اید. بهتر است در اولین فرصت سعی کنید برنامه ای ترتیب دهید تا بتوانید به تمام کارهایتان برسید.یک دوست جدید پیدا کرده اید که با او در خیلی مسائل هم فکر و هم نظر هستید و می توانید با هم ساعت ها وقت بگذرانید.

فال روزانه فردا متولدین خرداد

امروز باید با افراد زیادی ملاقات کنید که برای شما خسته کننده است و حتی ممکن است کمی عصبی و آشفته شوید.سعی کنید این روزها کمی از مسئولیت هایتان را کم کنید و تا جایی که امکان دارد کارهایتان در خانه انجام دهید تا زمان بیشتری برای استراحت داشته باشید. به یک مهمانی دعوت شده بودید که برای آن هیجان زیادی داشتید اما به دلایلی باید از رفتن صرف نظر کنید و به برنامه های دیگر خود برسید.

فال روزانه فردا متولدین تیر

شما معمولا فردی راحت هستید و وسواس خاصی نداشتید اما این روزها بسیار حساس شده اید و سعی دارید همه جا را سر و سامان بدهید و محیط را تمیز و به دور از آلودگی نگه دارید. درست لحظه ای که فکرش را نمی کردید؛ وسیله ای را مدت ها گم کرده بودید که حالا آن پیدا می کنید و حسابی خوشحالتان می کند.

فال روزانه فردا متولدین مرداد

امروز ممکن است در محل کارتان مورد تشویق قرار بگیرید و یا حتی یک ترفیع مقام در انتظار شما باشد که برایتان مسرت بخش است و مدت ها بود منتظر این لحظه بودید. به زودی با یک چالش رو به رو می شوید که برای شما موفقیت در آن اهمیت زیادی دارد و برایتان هیجان انگیز است پس بهتر است کاملا هوشیار باشید و دقت کنید تا بتوانید این مسیر را طی کنید.

فال روزانه فردا متولدین شهریور

این روزها کمی تمرکزتان را از دست داده و حتی خیلی از وسایل و کارها را فراموش می کنید که باعث شده است راندمان کارتان پایین بیاید. بهتر است منفی بافی را کنار بگذارید و سعی کنید با انجام کارهای مورد علاقه اتان کمی حالتان را بهتر کنید همچنین صحبت کردن و رفت و آمد با افراد پرانرژی می تواند تاثیر زیادی بگذارد.

فال روزانه فردا متولدین مهر

رازی در دل دارید که دوست دارید با دیگران در میان بگذارید اما مواظب باشید و این موضوع را با هر کسی در میان نگذارید چون ممکن است بعدها از حرف های شما سو استفاده شود. شخصی از نزدیکان شما به کمک مالیی احتیاج دارد و هر چند خودتان هم وضعیت خیلی مطلوبی ندارید اما می توانید تا حدی به او کمک کنید.

فال روزانه فردا متولدین آبان

کسب و کارتان با افت شدیدی همراه بوده است که شما را نگران کرده است اما سعی کنید صبور باشید زیرا به زودی شرایط بهتر می شود. گاهی جر و بحث هایی با عشقتان دارید که باعث می شود عصبی و کج خلق شوید پس بهتر است به جای بحث های بیهوده سعی کنید با او همفکر شوید و آرامش میانتان را حفظ کنید.

فال روزانه فردا متولدین آذر

از آن دسته افراد هستید که اگر کاری را شروع کنید تمام تلاشتان را می کنید تا به نتیجه ی مطلوب برسید و موفق شوید و همین روحیه باعث شده است در زمینه ی حرفه ایتان موفقیت های خوبی کسب کنید. اگر متاهل هستید امروز به همسرتان چندان سخت نگیرید و سعی کنید با او مدارا کنید زیرا ممکن است امروز به او سخت گذشته باشد.

فال روزانه فردا متولدین دی

بعضی افراد در زندگی شما هستند که شما را با حرف ها و کارهایشان آزار می دهند و همین شما را سخت رنجانده است. شجاعت به خرج دهید زیرا حالا زمان آن رسیده است که چنین افرادی را و هر چه که در زندگی آزارتان می دهد را کنار بگذارید و اولویت اول را آرامش و آسایش خودتان قرار دهید.

فال روزانه فردا متولدین بهمن

اگر در فکر آن هستید که تغییراتی در خانه ایجاد کنید؛ امروز بهترین فرصت برای این کار است. هر چند احتمالا خیلی خسته خواهید شد اما از نتیجه ی کار راضی هستید و شما را خوشحال می کند. بهتر است بر روی رابطه ی عاشقانه تان بیشتر تمرکز کنید تا بتوانید روز بهتری را سپری کنید و احساس آرامش بیشتری داشته باشید.

فال روزانه فردا متولدین اسفند

به زودی یک فرصت شغلی برای شما مهیا می شود اما شما کمی نگران هستید و نمی دانید آن را قبول کنید یا خیر زیرا با قبول آن زندگی شما با تغییرات زیادی همراه خواهد بود. بهتر است قبل از هر تصمیمی به خوبی تحقیق کنید و حتما با افراد باتجربه و دانا مشورت کنید و تمام جوانب را بسنجید تا بعدها از انتخابتان پشیمان نشوید.

آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس رای موافق و رای مخالف

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید :

نظر شما

اخبار مرتبط سایر رسانه‌ها
    اخبار از پلیکان
    اخبار روز سایر رسانه ها
      اخبار از پلیکان