زمان عرضه میوه شب عید در میادین میوه و تره‌بار شهرداری تهران از این روز

سرپرست سازمان میادین میوه و تره‌بار شهرداری تهران از عرضه میوه شب عید از دهم اسفندماه در میادین میوه و تره‌بار شهرداری تهران خبر داد.

زمان عرضه میوه شب عید در میادین میوه و تره‌بار شهرداری تهران از این روز
صفحه اقتصاد -

مهدی بختیاری‌زاده؛ سرپرست سازمان میادین میوه و تره‌بار شهرداری تهران در حاشیه آیین بهره‌برداری از ۲۲ بازار میوه و تره‌بار شهرداری تهران در قالب صدمین پویش امید و افتخار صبح امروز، شنبه، با حضور علیرضا زاکانی؛ شهردار تهران، حسین نظری؛ معاون خدمات شهری شهرداری تهران و برخی از اعضای شورای اسلامی شهر تهران راجع به راه‌اندازی آزمایشگاه کنترل کیفیت محصولات اعم از میوه، سبزیجات و مواد پروتئینی اظهار کرد: از حدود یک سال گذشته اقداماتی انجام شده است، اما در مسیر با یک سری موانع جهت صدور مجوز و تأیید سازمان‌های مسئول روبه‌رو شده‌ایم.
وی با اشاره به رایزنی صورت‌گرفته از سوی سازمان میادین میوه و تره‌بار با سازمان‌های مربوطه تصریح کرد: خوشبختانه در این ارتباط مشکل مجوز جهت راه‌اندازی این آزمایشگاه رفع شده است و ان‌شاءالله در اسرع وقت این مجموعه راه‌اندازی خواهد شد.
بختیاری‌زاده از تأمین تجهیزات و خرید وسایل مورد نیاز آزمایشگاه خبر داد و افزود: ان‌شاءالله در سال آینده این آزمایشگاه در مکانی مناسب در میادین میوه و تره‌بار راه‌اندازی خواهد شد.
سرپرست سازمان میادین میوه و تره‌بار شهرداری تهران در ارتباط با عرضه مواد پروتئینی در میادین میوه و تره‌بار گفت: با توافقی که با مسئولان مربوطه انجام شده است، میزان عرضه محصولات در میادین میوه وتره‌بار افزایش یافته است و ان‌شاءالله این روند در ایام نوروز ادامه پیدا می‌کند.
وی همچنین درباره عرضه میوه به‌ویژه سیب و پرتقال در ایام اسفندماه گفت: ان‌شاءالله از دهم اسفندماه میوه در میادین عرضه می‌شود.
بختیاری‌زاده تصریح کرد: با توجه به اینکه در آستانه ماه رمضان قرار داریم به‌میزان کافی خرما خریداری شده است و هیچ مشکلی درخصوص عرضه خرما در ایام ماه مبارک رمضان وجود نخواهد داشت.

سرپرست سازمان میادین میوه و تره‌بار شهرداری تهران درخصوص موقعیت جغرافیایی ۲۲ بازار جدید میوه و تره‌بار ابراز کرد: در منطقه ۴ بازار هنگام، در منطقه ۲ بازار شهید جوریکی، در منطقه ۱۴ بازار شهید شاه‌آبادی، در منطقه ۲۰ بازار غیوری، در منطقه ۶ بازار فروزان‌فر، منطقه ۱۲ بازار دروازه‌شمیران، منطقه ۵ بازار مرادآباد، در منطقه ۷ بازار افرا، در منطقه ۸ بازار هفت‌حوض، در منطقه ۲۲ بازار شهید خرازی، در منطقه ۲۰ بازار دهخدا، در منطقه ۲۰ بازار آستانه، در منطقه ۲۲ بازار صدرا، در منطقه ۹ بازار شهید دستغیب، در منطقه ۷ بازار فتحانی، در منطقه ۹ بازار استادمعین، در منطقه ۹ بازار امامزاده عبدالله، در منطقه ۶ بازار توسگاه، در منطقه ۱۹ بازار نعمت‌آباد و همچنین در مناطق ۱۰ و یک توسعه بازار یاسمن و قیطریه انجام شده است.

آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس رای موافق و رای مخالف

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید :

نظر شما

اخبار مرتبط سایر رسانه‌ها
    اخبار از پلیکان
    اخبار روز سایر رسانه ها
      اخبار از پلیکان

      پیشنهاد صفحه اقتصاد