اختصاصی صفحه اقتصاد،

گزارش تصویری دوازدهمین نمایشگاه بین‌المللی مادر، نوزاد و کودک

صفحه اقتصاد - محمدعلی مجتهدی - عضو شورای سیاست‌گذاری دوازدهمین نمایشگاه بین‌المللی «‌مادر، نوزاد و کودک» گفت: از ویژگی‌های مهم این دوره هم‌افزایی بخش‌های

گزارش تصویری دوازدهمین نمایشگاه بین‌المللی مادر، نوزاد و کودک

صفحه اقتصاد - محمدعلی مجتهدی - عضو شورای سیاست‌گذاری دوازدهمین نمایشگاه بین‌المللی «‌مادر، نوزاد و کودک» گفت: از ویژگی‌های مهم این دوره هم‌افزایی بخش‌های دولتی و خصوصی، انجمن‌ها و سازمان‌های مردم‌نهاد بود.

دوازدهمین نمایشگاه بین‌المللی «مادر، نوزاد و کودک» توسط شرکت میلاد نور به عنوان کارگزار سازمان توسعه تجارت و با نظارت شورای نظارت بر اسباب‌بازی از دوم اسفند به صورت حضوری در سالن‌های ۵ و ۶ نمایشگاه بین‌المللی تهران آغاز شد و تا پایان امروز جمعه پنجم اسفند از ساعت ۸ تا ۱۶ پذیرای بازدیدکنندگان است.

محسن حموله عضو شورای سیاست‌گذاری دوازدهمین نمایشگاه بین‌المللی «‌مادر، نوزاد و کودک» و دبیر پیشین جشنواره ملی اسباب‌بازی درباره این رویداد گفت: دوازدهمین نمایشگاه مادر، نوزاد و کودک با تجربه‌ای بیش از یک دهه توانست با نگاهی متفاوت نسبت به دوره‌های گذشته خود برگزار شود. از ویژگی‌های مهم این دوره هم‌افزایی بخش‌های دولتی و خصوصی، انجمن‌ها و سازمان‌های مردم‌نهاد بود که زیرِ عنوان شورای سیاست‌گذاری، کار خود را مدت‌ها قبل از برگزاری آغاز کرد و با برگزاری نشست‌های کارشناسی نسبت به برنامه‌ریزی بهتر و مناسب‌تر اقدام کرد.

این کارشناس فرهنگی ادامه داد: حاصل این هم‌افزایی حضور و مساعدت کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان، شورای نظارت بر اسباب‌بازی، شهرداری تهران، معاونت فرهنگی و اجتماعی مترو تهران، وزارت صنعت، معدن و تجارت (صمت)، وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، معاونت امور زنان ریاست جمهوری بود که هر یک به نوبه خود، نقش و اقدامی برای بهتر برگزاری این رویداد انجام دادند. دومین ویژگی این نمایشگاه اضافه‌شدن بخش اسباب‌بازی ایرانی بود که شرکت‌های معتبری در آن حضور یافتند و به طور کلی با توجه به برگزاری تعداد اندک نمایشگاه‌ها در حوزه کودک و نوجوان در سال جاری در کشور، این نمایشگاه توانست فرصت بسیار خوبی برای معرفی آخرین تولیدات و دستاوردهای دیگری که در حوزه سیسمونی و محصولات جانبی مادر و کودک بود فراهم کند.

آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس رای موافق و رای مخالف

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید :

نظر شما

اخبار مرتبط سایر رسانه‌ها
    اخبار از پلیکان
    اخبار روز سایر رسانه ها
      اخبار از پلیکان