دانلود فیلم مناظره دوم انتخاباتی پنجشنبه ۳۱ خرداد ۱۴۰۳ + واکنش ها

دومین مناظره انتخاباتی میان شش نامزد نهایی چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری از ساعت ۲۰ پنج‌شنبه ۳۱ خرداد ۱۴۰۳ برگزار شد.

دانلود فیلم مناظره دوم انتخاباتی پنجشنبه ۳۱ خرداد ۱۴۰۳ + واکنش ها
صفحه اقتصاد -

دومین مناظره ۶ کاندیدای انتخابات چهاردهمین دوره ریاست جمهوری با موضوع «خدمات‌رسانیِ عدالت‌محور دولت» در دو محور اقتصادی و اجتماعی از شامگاه پنج‌شنبه (۳۱ خرداد) تا دقایق ابتدایی بامداد جمعه (1 تیر) با اجرای مهدی خسروی و به مدت چهارساعت در ساختمان شیشه‌ای صدا و سیما برگزار شد. دومین مناظره از پنج مناظره تعیین شده برای این کاندیداهای تایید صلاحیت شده در چهار بخش انجام شد که گزارش کامل این مناظره را در این ویدیو مشاهده می‌کنید.

دومین مناظره انتخابات ریاست جمهوری با واکنش هایی همراه بود.برخی واکنش ها ناظر به وعده ها بود و برخی دیگر ناظر به نحوه برگزاری مناظرات.

محمد مهاجری، فعال رسانه ای و سیاسی اصولگرا در توئیتی نوشت:

این ۴ ساعت مناظره ۴ دقیقه حسن روحانی را کم داشت تا ۴ کاندیدای پوششی و فرمایشی را لوله کند.

مناظره دوم، ۴ دقیقه روحانی را کم داشت تا کاندیداهای پوششی را لوله کند /افشاگری علیه سعید جلیلی و FATF

داوود رشیدی، فعال فضای مجازی هم در توئیتی نوشت:

کلیدی ترین نکته مناظره دوم افشاگری آقای پورمحمدی از خیانت آقای جلیلی در تقابل با FATF آنهم نه به دلیل آنچه به دروغ و در ظاهر می گفتند بلکه به صراحت اعلام شد که به جهت اغراض سیاسی بوده است.

مناظره دوم، ۴ دقیقه روحانی را کم داشت تا کاندیداهای پوششی را لوله کند /افشاگری علیه سعید جلیلی و FATF

محسن بیات زنجانی نوشت: یک روزی یادم هست که پدرم به سید محمدخاتمی گفت که در این دنیای بی‌ربط سیاست تو نقطه‌ی ضعفت نجابت بیش از حدی‌ست که داری؛ در این قصه ظاهرا پزشکیان به خاتمی می‌ماند.

2087291_929

دفتر حسن روحانی در نامه‌ای به کمیسیون بررسی تبلیغات انتخابات ریاست‌جمهوری، با محرز دانستن اتهامات واردشده توسط برخی داوطلبان در مناظره دوم علیه روحانی، دولت وی و افراد منتسب، خواستار عمل به وظیفه قانونی و وعده اعلام‌شده توسط کمیسیون برای تخصیص فرصت دفاع و پاسخ به این ادعاها شد.

متن کامل نامه به این شرح است:

کمیسیون محترم بررسی تبلیغات انتخابات چهاردهمین دوره ریاست‌جمهوری
با سلام

احتراماً پس از اتهامات و توهین‌های آشکار برخی نامزدهای انتخابات چهاردهمین دوره ریاست‌جمهوری در مناظره دوم علیه دکتر حسن روحانی و دولت ایشان و افراد منتسب، با ذکر نام و نشان دادن تصاویر، طبق اعلام مکرر سازمان صداوسیما پس از این اظهارات، برای تخصیص فرصت پاسخ به افراد غائب مطابق قانون، درخواست دفاع در اسرع وقت، در چارچوب همان برنامه، زمان و مدت مشابه را تکرار می‌کنیم.

درخواست پاسخ به ادعاهای مناظره اول طی نامه ۱۴۰۳/۰۳/۲۹ با ایراد بهانه‌عدم ذکر مصادیق توهین و تهمت ممکن نشد، اما با آنچه در مناظره دوم در ۱۴۰۳/۰۳/۳۱ گذشت، امیدواریم تردیدی برای اعضای محترم این کمیسیون باقی نگذاشته باشد که اظهارات بیان‌شده، توهین آشکار و اتهام مستقیم است که طرح آن‌ها مصداق هتک حرمت و شخصیت افراد حقیقی و حقوقی بوده که قابلیت پیگیری قانونی و قضائی دارد.

حال که برخی داوطلبان تائید صلاحیت‌شده چنین بی‌محابا اصول اخلاقی و حقوقی را زیرپا گذاشته و در غیاب دکتر روحانی و افراد نامبرده، صحنه مناظره را برخلاف تأکید مکرر مقام معظم رهبری به عرصه لجن‌پراکنی، تهمت و تخریب تبدیل کرده‌اند، انتظار می‌رود سازمان صداوسیما و آن کمیسیون به وعده و وظیفه قانونی خود برای تخصیص فرصت کافی در زمان مشابه عمل کنند.

دفتر رئیس‌جمهور ایران در دولت‌های یازدهم و دوازدهم

https://telewebion.com/episode/0xd9fe1e5

 

آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس رای موافق و رای مخالف

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید :

نظر شما

اخبار مرتبط سایر رسانه‌ها
  اخبار از پلیکان
  تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت صفحه اقتصاد هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد
  اخبار روز سایر رسانه ها
   اخبار از پلیکان
   تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت صفحه اقتصاد هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد