دانلود قسمت سوم مسابقه صداتو فصل دوم

مسابقه صداتو با مضمون موسیقیایی خود یک چالش زیبا است که می توانید با دیدن آن خود را محک بزنید و از لحظات جذاب این برنامه لذت ببرید.

دانلود قسمت سوم مسابقه صداتو فصل دوم
صفحه اقتصاد -

دانلود قسمت ۳ مسابقه صداتو فصل دوم با اجرای محسن کیایی از فیلیمو با لینک مستقیم قانونی و تماشای آنلاین قسمت ۳ فصل ۲ صداتو مطلبی را برای شما آورده ایم با ما همراه باشید.

لینک دانلود قسمت سوم مسابقه صداتو فصل دوم

 دانلود قسمت سوم مسابقه صداتو فصل دوم با کیفیت ۱۰۸۰p

https://upera.shop/ref/r5Xh/csa7yk4a

لینک دانلود قسمت ۳ مسابقه صداتو فصل دوم با کیفیت ۱۰۸۰hq

https://upera.shop/ref/r5Xh/csa6jsi5

مسابقه صداتو به کارگردانی و تهیه‌کنندگی حامد جوادزاده عنوان تازه‌ترین پروژه غیرداستانی فیلیمو است که با زمینه معمایی-موسیقایی و جنبه سرگرمی منتشر می‌شود.

اما چهره متفاوت این برنامه، محسن کیایی است که به عنوان مجری «صداتو» اولین تجربه اجرا را به عهده می‌گیرد. او که در سال گذشته با سریال بی‌گناه در فیلیمو حضور داشت، حالا با تغییر چهره‌ای محسوس و تجربه‌ای جدید، روبه‌روی دیده مخاطبان قرار می‌گیرد.

در فصل دوم این مسابقه، گروه کمک‌کنندگان صداتو از چهره‌های نام‌آشنایی چون شبنم مقدمی، محمد بحرانی، محسن شریفیان و امیرمهدی ژوله تشکیل شده است. این جمع، گروه کمک‌کنندگان نام دارند و شبیه بقیه مسابقه‌های موسیقی، هیئت داوری نیستند. آنها قرار است شرکت‌کنندگان صداتو را در این مسابقه راهنمایی و کمک کنند.

روش مسابقه به این شکل که شرکت‌کننده باید از بین افرادی که روی صحنه می‌آیند تشخیص دهد که کدام‌یک خواننده نیست و باید حذف شود! گروه کمک‌کننده هم به شرکت‌کننده برای باز کردن معمای هر بخش، کمک و همراهی می‌کند. در صورتی که شرکت‌کننده بتواند همه مراحل مسابقه را بگذراند، برنده خوشبخت ۲۰۰ میلیون تومان می‌شود. در این برنامه جز تهیه‌کننده، هیچ‌کس -حتی مجری- از خواننده اصلی این برنامه اطلاعی ندارد.

آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس رای موافق و رای مخالف

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید :

نظر شما

اخبار مرتبط سایر رسانه‌ها
    اخبار از پلیکان
    اخبار روز سایر رسانه ها
      اخبار از پلیکان