حمله دوباره پرسپولیسی ها به داور | باید ما همیشه قهرمان شویم و نکونام هم اخراج شود

پیشکسوت تیم پرسپولیس گفت: سرمربی پرسپولیس با یک حرکت کوچک، کارت قرمز می‌گیرد و سرمربی تیم استقلال همه کاری کنار زمین می‌کند، ولی هیچ عکس‌العملی از سوی داوران نمی‌بینیم.

حمله دوباره پرسپولیسی ها به داور | باید ما همیشه قهرمان شویم و نکونام هم اخراج شود
صفحه اقتصاد -

ضیا عربشاهی درباره برتری خارج از خانه پرسپولیس مقابل گل‌گهر سیرجان اظهار کرد: پرسپولیس بازی قابل قبولی اراده و سرحال بود. به خوبی توپ به گردش در می‌آمد و کار‌های ترکیبی زیبایی از تیم دیدیم. بازیکنان بدون اشتباه ظاهر شدند و در حد و قواره نام پرسپولیس ظاهر شدند. گل‌گهر از پیش باخته نبود و با تمام توان در زمین ظاهر شد. هرگز رو به بازی بسته نیاورد و گردن کلفت و قلدر برای کسب امتیاز تلاش کرد ولی مشکل این بود که پرسپولیس با دوندگی بیشتر و دقت بالاتر اجازه نداد تا این حریف که به دنبال ضد فوتبال نبود امتیازی بگیرد.

وی ادامه داد: انسجام لازم در تیم پرسپولیس باعث شد تا فوتبال برتری را در زمین پیاده کند. اوستون اورونوف گل زیبایی زد و روند رو به رشد خود را در پرسپولیس ادامه می‌دهد. او از همان بازی اول که به زمین رفته ارزش‌های خود را نشان داده، بازیکن ساکنی نیست و کاملاً در راستای برنامه‌های تهاجمی و تدافعی تیم پیش می‌رود. امیررضا رفیعی هم درون دروازه بسیار خوب ظاهر شد. او انگیزه بسیار زیادی دارد تا در این پست مهم خود را نشان دهد و به تمامی اعضای تیم، کادرفنی و تماشاگران این اطمینان را بدهد که گلر ذخیره مطمئنی برای علیرضا بیرانوند است. اگر جوانان خود را باور کنیم از بسیاری هزینه‌های گزاف خرید بازیکنان خارجی رها می‌شویم. رفیعی دروازه بان شجاع و با شهامتی است و می‌تواند آینده درخشانی برای خود رقم بزند.

داوران نباید مغرضانه قضاوت کنند

پیشکسوت تیم پرسپولیس در خصوص اخراج اوسمار و گلایه برخی هواداران به اینکه سرمربی استقلال با وجود اعتراض شدید به داوران اخطاری هم نمی‌گیرد، عنوان کرد: در فوتبال ما قوانین یکسان اجرا نمی‌شود و رنگی هدایت می‌کنند. سرمربی تیم استقلال همه کاری کنار زمین می‌کند و حتی دستیاران او هم اعتراض می‌کنند، ولی هیچ عکس‌العملی از سوی داوران نمی‌بینیم. متأسفانه شاهد هستیم سرمربی پرسپولیس با یک حرکت کوچک، کارت قرمز می‌گیرد و خودش هم از گرفتن کارت‌های زرد و قرمز متعجب می‌شود. تفاوت سرمربی استقلال و پرسپولیس برای داوران چیست؟ به نظرم چنین رفتاری، یک مقدار مغرضانه است و کمیته داوران فدراسیون فوتبال باید به داوران خود تلنگر بزند. داوران نباید مغرضانه و هدف‌دار قضاوت کنند. کمیته داوران باید در مسیر خوب بود، داوران خود را هدایت کند. تنبیه و تشویق حساب شده باعث رشد داوری ما می‌شود.

هیچ حریفی را دست کم نگیریم

عربشاهی خاطرنشان کرد: روی هم رفته پرسپولیس منسجم و هدفمند بازی کرد. تا آنجایی که می‌شد به حریف فضا نداد. پرسپولیس به دنبال تکرار قهرمانی است به شرطی که اتحاد و همبستگی درون تیمی حفظ شود، بدون اشتباه ظاهر شویم و هیچ حریفی را دست‌کم نگیریم. با نفرات خوبی که پرسپولیس دارد امکان کسب قهرمانی وجود دارد. فاصله با صدر به یک امتیاز رسیده، باید به مرز خودباوری برسیم و نباید بگوییم یک یا چند بازیکن نقش اصلی را دارند، تیم در اولویت است و البته همه موظف هستند با تمام توان در خدمت تیم باشند.

منبع: آنا
آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس رای موافق و رای مخالف

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید :

نظر شما

 • ح

  اینکه رنگی تصمیم گرفته میشود،موافقم چرا؟
  اگه اینطور نبود چند سال پشت سر هم قهرمان!نمیشدید.حتما یاد تون نرفته که در همین فصل قبلی چقدر امتیاز از حریفان تون کسر شد وبر عکس آنها را به شما دادند، راستی منظور از تلنگر به داورها درست متوجه نشدم تا جاییکه یادم میاد شما از داوری ها سود برده آید.لطفا با این اظهارات نخندانمان.

 • ناشناس

  آقا من شهرکردی هستم همینجا از تمام هموطن های عزیزی که قضاوت های مغرضانه و رنگی همشهری من موعود بنیادیفر باعث شده روح و روان شون بهم بریزه و اعصاب شون خورد بشه و مشکلاتی براشون پیش اومده بنده عذر خواهی میکنم شهرکرد ادمهای خونگرمی داره به جز شعرکردی ها که اخلاقی های خاصی دارن شهرکرد شهر بختیاریها غیور خون گرم و مهمان پذیر هم هست این آقا اشتباه می‌کنه از بچگی علاقه به تیم استقلال داشته متاسفانه وقتی جلوی پرسپولیس قرار میگیره نمیتونه بی طرفانه قضاوت کنه و باعث بروز این مشکلات میشه خواستم بگم که ما کرمان چهارمحال و بختیاری و شهر شهرکرد انسانهای خون گرم و مهمان پذیر و با وجدانی هستیم و هیچ وقت حق و ناحق نمی‌کنیم همه رو یک جور ببینید ، آخه اشتباه یک بار ، دو بار سه بار ولی وقتی تعداد دفعات اشتباهات بیشتر شد و اشتباهات طوری بود که یک شخص عادی هم میتونین تشخیص بده که اون خطااست یا پنالتی هست دیگه نمیشه اسمش رو گذاشت اشتباه پس دیگه نمیشه از همشهریان خودت به اشتباه دفاع کنی امیدوارم همه ما راه حق رو پیش بگیریم و راه باطل رو نرویم .

اخبار مرتبط سایر رسانه‌ها
  اخبار از پلیکان
  اخبار روز سایر رسانه ها
   اخبار از پلیکان