جدول امتیازات مسابقه مردان آهنین ۱۴۰۳ / کدام شرکت کنندگان به مرحله بعد صعود کردند؟

در این مطلب از وضعیت و امتیازات شرکت کنندگان مسابقه مردان آهنین مطلع خواهیم شد.

جدول امتیازات مسابقه مردان آهنین 1403 / کدام شرکت کنندگان به مرحله بعد صعود کردند؟
صفحه اقتصاد -

برنامه پرطرفدار مردان آهنین یا قوی‌ترین مردان هر شب ساعت ۲۰ و تکرار آن ساعت ۱۳ از شبکه ورزش سیما به روی آنتن خواهد رفت. همچنین در ساعت 23:30 نیز از شبکه سه سیما پخش می شود.

گروه ۲ نیمه نهایی مردان آهنین

از این گروه محسن مسن آبادی و علی اکبر جعفری به مرحله فینال صعود کردند.

رتبه نام ورزشکار  آیتم ۱ آیتم ۲ آیتم ۳ آیتم ۴ مجموع امتیازات
۱ محسن مسن آبادی ۳ ۳ ۴ ۳ ۱۳
۲ علی اکبر جعفری ۴ ۴ ۳ ۲ ۱۳
۳ عباد کهنسال ۰ ۲ ۱ ۴ ۷
۴ علی نوکانی ۲ ۱ ۲ ۰ ۵

گروه ۱ نیمه نهایی مردان آهنین

از این گروه رضا قیطاسی و امیر سهرابی به مرحله فینال صعود کردند.

رتبه نام ورزشکار آیتم ۱ آیتم ۲ آیتم ۳ آیتم ۴ مجموع امتیاز
۱ رضا قیطاسی ۴ ۴ ۳ ۱ ۱۲
۲ امیر سهرابی ۲ ۳ ۴ ۲.۵ ۱۱.۵
۳ فرامرز رحمانی ۳ ۱ ۱ ۴ ۹
۴ محمد پارسا ۱ ۲ ۲ ۲.۵ ۷.۵

جدول گروه بندی به همراه امتیازات در مسابقه مردان آهنین ۱۴۰۳

گروه ۱ مردان آهنین

از این گروه رضا قیطاسی و  زانکو قاسمی به مرحله نیمه نهایی صعود کردند.

رتبه نام ورزشکار آیتم ۱ آیتم ۲ آیتم ۳ آیتم ۴ مجموع امتیاز
۱ رضا قیطاسی ۴ ۴ ۴ ۴ ۱۶
۲ زانکو قاسمی ۳ ۳ ۲ ۳ ۱۱
۳ بهروز ایرانشاهی ۲ ۲ ۳ ۲ ۹
۴ عیسی شیرازی ۰ ۰ ۱ ۰ ۱
 

گروه ۲ مردان آهنین

از این گروه محسن مسن آبادی و عباد کهنسال به مرحله نیمه نهایی صعود کردند.

رتبه نام ورزشکار آیتم ۱ آیتم ۲ آیتم ۳ آیتم ۴ مجموع امتیاز
۱ محسن مسن آبادی ۴ ۴ ۴ ۳ ۱۵
۲ عباد کهنسال ۳ ۱.۵ ۲ ۴ ۱۰.۵
۳ وحید رستمی ۲ ۱.۵ ۳ ۱ ۷.۵
۴ سجاد سلطان نژاد ۱ ۳ ۱ ۲ ۷
 

گروه ۳ مردان آهنین

از این گروه علی فاضلی و علی اکبر جعفری ندوشن  به مرحله نیمه نهایی صعود کردند.

رتبه نام ورزشکار آیتم ۱ آیتم ۲ آیتم ۳ آیتم ۴ مجموع امتیاز
۱ علی فاضلی ۴ ۳.۵ ۲ ۴ ۱۳.۵
۲ علی اکبر جعفری ندوشن ۳ ۳.۵ ۳ ۱ ۱۰.۵
۳ جلیل عبدالهی ۲ ۱ ۴ ۲ ۹
۴ علی افتاحی ۱ ۲ ۱ ۳ ۷

گروه ۴ مردان آهنین

از این گروه علی نوکانی و محمد پارسا به مرحله نیمه نهایی صعود کردند.

 
رتبه نام ورزشکار آیتم ۱ آیتم ۲ آیتم ۳ آیتم ۴ مجموع امتیاز
۱ علی نوکانی ۴ ۳ ۴ ۱ ۱۲
۲ محمد پارسا ۱ ۴ ۳ ۳ ۱۱
۳ امید رضایی ۳ ۱ ۱ ۴ ۹
۴ عارف احمدی ۲ ۲ ۲ ۲ ۸

 

گروه ۵ مردان آهنین

از این گروه محمدرضا تازه رو و محمد صادقی به مرحله نیمه نهایی صعود کردند.

رتبه نام ورزشکار آیتم ۱ آیتم ۲ آیتم ۳ آیتم ۴ مجموع امتیاز
۱ محمدرضا تازه رو ۴ ۴ ۴ ۴ ۱۶
۲ محمد صادقی ۳ ۳ ۲ ۲ ۱۰
۳ مهدی زارع رفیع ۱ ۰ ۳ ۳ ۷
۴ رضا عبادی ۲ ۲ ۱ ۱ ۶
 

گروه ۶ مردان آهنین

از این گروه فرامرز رحمانی و احمدرضا مسن آبادی به مرحله نیمه نهایی صعود کردند.

رتبه نام ورزشکار آیتم ۱ آیتم ۲ آیتم ۳ آیتم ۴ مجموع امتیاز
۱ فرامرز رحمانی ۴ ۲.۵ ۴ ۲ ۱۲.۵
۲ احمدرضا مسن آبادی ۱ ۲.۵ ۳ ۴ ۱۰.۵
۳ مجید یعقوبی ۲ ۴ ۲ ۱ ۹
۴ حمید سیستانی پور ۳ ۱ ۱ ۳ ۸
 
 

گروه ۷ مردان آهنین

از این گروه میلاد عباس آبادی و امیر سهرابی به مرحله نیمه نهایی صعود کردند.

رتبه نام ورزشکار آیتم ۱ آیتم ۲ آیتم ۳ آیتم ۴ مجموع امتیاز
۱ میلاد عباس آبادی ۴ ۲ ۴ ۳ ۱۳
۲ امیر سهرابی ۱ ۴ ۱ ۴ ۱۰
۳ مهدی دشتی جامی ۳ ۳ ۲ ۱ ۹
۴ رضا شیخ زاده خلیل آباد ۲ ۱ ۳ ۲ ۸
 

گروه ۸ مردان آهنین

از این گروه مالک جعفری و منوچهر محمدزاده به مرحله نیمه نهایی صعود کردند.

رتبه نام ورزشکار آیتم ۱ آیتم ۲ آیتم ۳ آیتم ۴ مجموع امتیاز
۱ مالک جعفری ۴ ۲.۵ ۴ ۴ ۱۴.۵
۲ منوچهر محمدزاده ۲ ۴ ۳ ۲ ۱۱
۳ نعمت جلالی دوزدوزانی ۳ ۲.۵ ۲ ۳ ۱۰.۵
۴ محمد نورالهی کلخوران ۰ ۰ ۱ ۱ ۲

 

آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس رای موافق و رای مخالف

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید :

نظر شما

اخبار مرتبط سایر رسانه‌ها
    اخبار از پلیکان
    اخبار روز سایر رسانه ها
      اخبار از پلیکان