یک خبر داغ درباره استقلال امروز ۴ فروردین ماه ۱۴۰۳

رسانه رسمی استقلال نوشت که سیدحسین حسینی می‌تواند در بازی برابر ترکمنستان بازی کند.

یک خبر داغ درباره استقلال امروز ۴ فروردین ماه ۱۴۰۳
صفحه اقتصاد -

تیم ملی در شرایطی روز گذشته موفق شد با ۵ گل از سد ترکمنستان عبور کند که انتظار می‌رفت تغییراتی به خصوص در درون دروازه رخ داده و با توجه به اینکه دیدار برابر ترکمنستان حداقل روی کاغذ یک مسابقه به نسبت آسان تلقی می‌شد کادر فنی تیم ملی از دیگر دروازه‌بان‌ها درون دروازه استفاده کند.

ورزش سه نوشت: اما برخلاف پیش‌بینی‌ها باز هم این علیرضا بیرانوند بود که به عنوان انتخاب نخست امیر قلنویی درون دروازه ایستاد تا یک کلین‌شیت دیگر را به نام خود ثبت کند، آن هم در روزی که دروازه او چندان از سوی مهاجمان ترکمنستان تهدید نشد. حالا نیز رسانه رسمی باشگاه استقلال مدعی شده که کاپیتان این تیم می‌تواند در مسابقه برگشت به میدان برود.

سید حسین حسینی که فصل بسیار خوبی را سپری کرده و یکی از بهترین سنگربانان لیگ برتر بوده، در بازی روز گذشته فرصت حضور در ترکیب را به دست نیاورد. حالا استقلالی‌ها با انتشار پستی در صفحات رسمی و مجازی خود اعلام کرده‌اند که ممکن است این بازیکن در مسابقه برگشت فرصتی برای نشان دادن توانایی‌هایش داشته باشد.

رسانه رسمی باشگاه استقلال نوشته است:

حضور نوروزی ملی پوشان استقلال در ترکمنستان؛ در انتظار تماشای کاپیتان درون دروازه ایران

در تعطیلی تمرین استقلال، کاپیتان سیدحسین حسینی، صالح حردانی و ابوالفضل جلالی در اردوی تیم ملی حضور داشتند و از این جمع، صالح حردانی در بازی رفت مقابل ترکمنستان به میدان رفت و به نظر می‌رسد در بازی برگشت هم فرصت درخشش نصیب سیدحسین حسینی کاپیتان استقلال و بهترین دروازه‌بان فصل جاری لیگ برتر و ابوالفضل جلالی شود.

تیم ملی فوتبال ایران پنجم فروردین ماه به عشق آباد سفر می‌کند تا روز هفتم فروردین در بازی برگشت به مصاف ترکمنستان برود.

آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس رای موافق و رای مخالف

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید :

نظر شما

اخبار مرتبط سایر رسانه‌ها
    اخبار از پلیکان
    اخبار روز سایر رسانه ها
      اخبار از پلیکان