تاریخ و ساعت دربی استقلال و پرسپولیس / دربی ۱۰۳ یک هفته زودتر!

در روز‌های اخیر حواشی مربوط به برگزاری دربی پایتخت آغاز شده است.

تاریخ و ساعت دربی استقلال و پرسپولیس / دربی ۱۰۳ یک هفته زودتر!
صفحه اقتصاد -

استقلال و پرسپولیس امروز (جمعه) درحالی باید در هفته نوزدهم لیگ برتر به مصاف رقبای خود بروند که بخشی از تمرکز آن‌ها یک هفته مانده به دربی ۱۰۳ معطوف به این مسابقه شده که با توجه به حضور ۲ تیم در کورس قهرمانی، حساسیت آن بیش از بازی رفت است.

پرسپولیس امروز باید با فولاد خوزستان بازی کند و استقلال هم در اهواز مقابل استقلال خوزستان کار ساده‌ای ندارد، ولی در روز‌های اخیر اتفاقات مختلفی رخ داده که باعث شده حواشی مربوط به دربی پایتخت چند روز زودتر آغاز شود. از اخبار ضد و نقیض در خصوص تاریخ این مسابقه گرفته تا بیانیه‌نویسی‌هایی که این بار به جای بعد از بازی، از چند روز قبل از بازی آغاز شده و احتمالا تا چند روز پس از اتمام این تقابل هم ادامه خواهد داشت.

تاریخ نامشخص برای دربی ۱۰۳

در شرایطی که سازمان لیگ از مدت‌ها قبل تاریخ دربی را مشخص کرده بود، در روز‌های اخیر صحبت‌های زیادی در خصوص تغییر تاریخ این مسابقه مطرح شده است. طبق اعلام قبلی سازمان لیگ روز چهارشنبه ۲۳ اسفند به عنوان تاریخ دربی ۱۰۳ اعلام شد، ولی درخواست نیروی انتظامی برای تعویق این مسابقه به‌دلیل فاصله ۲۴ ساعته آن با چهارشنبه‌سوری باعث شده برگزاری بازی در روز چهارشنبه هفته بعد در هاله‌ای از ابهام قرار بگیرد. مشکل بزرگ سازمان لیگ برای تعویق دربی این است که طبق برنامه قبلی روز یکشنبه ۲۷ اسفند ۸ بازی هفته بیست‌ویکم برگزار خواهد شد و با توجه به آغاز اردوی تیم ملی از روز ۲۸ اسفند، در صورت تعویق بازی استقلال و پرسپولیس، دیدار‌های این ۲ تیم در هفته بعدی لغو خواهد شد.

 

 

آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس رای موافق و رای مخالف

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید :

نظر شما

اخبار مرتبط سایر رسانه‌ها
    اخبار از پلیکان
    اخبار روز سایر رسانه ها
      اخبار از پلیکان