زمان پخش دقیق برنامه مهمونی ۱۴۰۳ بعد از عید نوروز / مهمونی تا کی ادامه داره؟

ایرج طهماسب با مجموع عروسک‌های قدیم و جدیدش به تلویزیون بازگشته و عید نوروز هر شب در شبکه نسیم برنامه داشت اما با پایان یافتن تعطیلات نوروزی خواهیم دید که این برنامه محبوب چه زمانی پخش خواهد شد.

زمان پخش دقیق برنامه مهمونی ۱۴۰۳ بعد از عید نوروز / مهمونی تا کی ادامه داره؟
صفحه اقتصاد -

برنامه «مهمانی» با اجرای ایرج طهماسب که از ابتدای نوروز 1403 به روی آنتن شبکه نسیم رفت و در شب‌های قدر پخش نشد برای مخاطبان این سوال را به وجود آورد که ادامه آن چگونه پخش می‌شود.

زمان پخش دقیق برنامه مهمونی 

این برنامه که تهیه کنندگی آن را حسن خدادادی، نویسندگی و کارگردانی آن را ایرج طهماسب و صداپیشگی شخصیت‌های آن بر عهده هوتن شکیبا، کاظم سیاحی، بهادر مالکی، سهیل مستجابیان، محمد شعبانپور، نازنین شعبانی و امیر ادیب است قرار است پنجشنبه و جمعه هر هفته ساعت 21 به روی آنتن شبکه نسیم برود و تا ماه محرم ادامه پیدا کند. زمان بازپخش برنامه مهمونی نیز فردای همان روز ساعات 1:30 بامداد، 9 صبح و 3 بعدازظهر می باشد.

لازم به ذکر است «مهمانی» نام برنامه‌ای است که دو فصل ابتدایی آن در شبکه نمایش خانگی و فصل سوم آن با تلفیق شخصیت‌های «کلاه قرمزی» و این برنامه روانه آنتن شبکه نسیم شد.در این فصل از «مهمانی» شخصیت‌هایی همچون بچه، پشه، مگسی، فامیل دور، جیگر، ببعی، نوک خراب و... حضور دارند.

آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس رای موافق و رای مخالف

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید :

نظر شما

  • نوید روحانی

    برنامه جالب وخوبی است

اخبار مرتبط سایر رسانه‌ها
    اخبار از پلیکان
    اخبار روز سایر رسانه ها
      اخبار از پلیکان