مدیرعامل شرکت پلیمر آریاساسول:

همکاران آریاساسول پای کار نظام، شرکت و موفقیت‌های کشور هستند

مدیرعامل شرکت پلیمر آریاساسول در حاشیه حماسه حضور کارکنان پای صندوق اخذ رأی چهاردهمین دوره انتخابات ریاست‌جمهوری بر جدیت کارکنان شرکت در تعیین سرنوشت کشور در مسیر موفقیت‌ها تأکید کرد.

 همکاران آریاساسول پای کار نظام، شرکت و موفقیت‌های کشور هستند
صفحه اقتصاد -

  همزمان با برگزاری چهاردهمین دوره انتخابات ریاست‌جمهوری در مرحله دوم و حضور صندوق سیار اخذ رأی در شرکت پلیمر آریاساسول در تاریخ جمعه (15 تیرماه 1403)، کارکنان شرکت با حضور پر شور خود در کنار محمدرضا حیدرزاده، مدیرعامل شرکت، با حضور برخی مقامات استانی و شهرستان، حماسه دیگری را برای کشور رقم زدند.

جمعه گذشته (8 تیرماه 1403) در جریان برگزاری اولین مرحله این دوره از انتخابات نیز کارکنان شرکت با حضوری خیره کننده، آرای خود را برای اعتلای میهن اسلامی به صندوق حاضر در شرکت ریختند.

محمدرضا حیدرزاده، مدیرعامل شرکت، در کنار همکاران خود، همچون مرحله اول این دوره از انتخابات، رأی خود را به صندوق حاضر در شرکت پلیمر آریاساسول انداخت.

وی که از نخستین ساعت انتخابات در محل اخذ رأی شرکت پلیمر آریاساسول حضور یافته بود، با بیان اینکه همکاران آریاساسول، پای کار نظام، شرکت و موفقیت‌های کشور هستند، تصریح کرد: برگزاری انتخابات پرشور برای کشور یک افتخار است و حضور پر رنگ کارکنان نشان‌دهنده جدیت آن‌ها در تعیین سرنوشت خود و میهن است.

مدیرعامل شرکت پلیمر آریاساسول انتخاب هرکدام از کاندیداهای ریاست‌جمهوری به‌عنوان رئیس‌جمهور با آرای مردم را پیروزی برای ملت و کشور دانست و افزود: موضوع مهم مشارکت حداکثری است و بعد از انتخابات باید همه دست در دست هم 4 سال پربرکت برای کشور رقم بزنیم و تأثیر مثبتی در اعتلای نظام مقدس جمهوری اسلامی داشته باشیم.

حیدرزاده ضمن قدردانی از حضور پر رنگ کارکنان و خانواده‌های آریاساسول پای صندوق‌های رأی، آن را نشانه سطح بالای شعور اجتماعی و سیاسی آن‌ها و تلاش برای تأثیرگذاری در اداره کشور دانست و افزود: وقتی کارکنان فضای شرکت برای برگزاری پرشور انتخابات را مهیا می‌بینند، با روحیه همکاری که درون خود دارند، خود را مسئول مشارکت می‌دانند؛ چرا که آریاساسول را یک خانواده می‌بینند و انتخابات نیز به مثابه انتخاب فرد اصلح برای تعیین آینده کشور و شرکت است.

مهدی مهرانگیز، رئیس کل دادگستری استان بوشهر، سیدمحمد احمدپور، فرماندار شهرستان عسلویه، مهران زاهدیان، رئیس دادگستری شهرستان، پویا بخشی، دادستان شهرستان و سخاوت اسدی، مدیرعامل سازمان منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس، در کنار صندوق اخذ آرا در شرکت آریاساسول حضور یافتند.

آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس رای موافق و رای مخالف

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید :

نظر شما

اخبار مرتبط سایر رسانه‌ها
  اخبار از پلیکان
  تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت صفحه اقتصاد هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد
  اخبار روز سایر رسانه ها
   اخبار از پلیکان
   تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت صفحه اقتصاد هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد