پیام مدیرعامل شرکت پازارگاد به مناسبت روز کار و کارگر

دکتر محمد شیخان مشاور مدیرعامل شرکت صنایع پتروشیمی خلیج فارس و مدیرعامل پازارگاد با صدور پیامی روز کار و کارگر را گرامی داشت.

پیام مدیرعامل شرکت پازارگاد به مناسبت روز کار و کارگر
صفحه اقتصاد -

متن این پیام به شرح زیر است؛آنچه امروز در پایتخت انرژی ایران اسلامی و پارس جنوبی به عنوان مولود انقلاب اسلامی بدست آمده و جمهوری اسلامی به آن می بالد، برآمده از تلاش کارگرانی است که با اخلاص و ایمان ، شبانه روزی همت گمارده اند تا ما امروز در بخش های مهم صنعت خودکفا باشیم و توجه جهانیان را به خود جلب نمائیم.

بسم الله الرحمن الرحیم

نقش جامعه کارگری در اسلام و جمهوری اسلامی نقشی برجسته و اثرگذار است، در دین مبین اسلام، پیامبر عظیم الشان بر بوسیدن دست کارگر تأکید می ورزد و در جمهوری اسلامی بنیانگذار کبیر انقلاب، حضرت امام خمینی (ره) حیات یک ملت را مرهون کار و کارگر می داند و مقام معظم رهبری کارگران را مجاهدان در راه خدا بر می شمارد، که توجه به فرمایشات این بزرگان ، جایگاه کار و کارگر را بیش از پیش با اهمیت تر می سازد.

آنچه امروز در پایتخت انرژی ایران اسلامی  و پارس جنوبی به عنوان مولود انقلاب اسلامی بدست آمده و جمهوری اسلامی به آن می بالد، برآمده از تلاش کارگرانی است که با اخلاص و ایمان ، شبانه روزی همت گمارده اند تا ما امروز در بخش های مهم صنعت خودکفا باشیم و توجه جهانیان را به خود جلب نمائیم.

بدون شک تحقق شعار سال (( جهش تولید با مشارکت مردم )) با دستان پرتوان کارگران عزیز رقم خواهد خورد و این مجاهدان عرصه کار و تولید می توانند با نقش آفرینی خود کشور را به قله های رفیع سعادت برسانند.

اینجانب ضمن گرامی داشت و تبریک روز جهانی کار و کارگر، از تلاش های همه کارگران بویژه کارگران پرتلاش عرصه صنعت نفت، پتروشیمی و گاز تقدیر و تشکر نموده و از درگاه خداوند متعال بهترین ها را برای این قشر غیرتمند و زحمتکش مسئلت می نمایم.

محمد مجاور شیخان

مشاور مدیر عامل شرکت صنایع پتروشیمی خلیج فارس 

و مدیرعامل شرکت پازارگاد 

 

آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس رای موافق و رای مخالف

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید :

نظر شما

اخبار مرتبط سایر رسانه‌ها
    اخبار از پلیکان
    اخبار روز سایر رسانه ها
      اخبار از پلیکان