تحویل سال نو ۱۴۰۳ با حضور مدیر عامل شرکت نفت سپاهان در پالایشگاه نفت سپاهان

مدیر عامل شرکت نفت سپاهان لحظه تحویل سال جدید را در پالایشگاه آغاز کرد.

تحویل سال نو 1403 با حضور مدیر عامل شرکت نفت سپاهان در پالایشگاه نفت سپاهان
صفحه اقتصاد -

دکتر فرهاد امین دهقان، در لحظه تحویل سال1403 با حضور صمیمی خود در پالایشگاه درکنار کارگران زحمتکش مجموعه سال جدید را که مزین شده به نام «جهش تولید با مشارکت مردم» می‌باشد را آغاز کرد.

به گزارش روابط عمومی شرکت نفت سپاهان، پس از تحویل سال نو، دکتر امین دهقان ضمن بازدید از بخش های مختلف پالایشگاه، در فضایی صمیمی به گفتگو با کارکنان پرداخت و در جریان روند فعالیت‌ها قرار گرفت.

مدیرعامل شرکت نفت سپاهان،ضمن اشاره به 29اسفند روز ملی شدن صنعت نفت گفت: صنعت نفت ایران همواره موتور محرک و پیشران جامعه و اقتصاد ایران بوده ، با وجود کارگران متخصصی که همواره بخش بسیار بزرگی از ثروت تولید شده در کشور به دستان توانمند آنان رقم می خورد. وی ضمن تبریک سال نو که مقارن شده با بهار قرآن است، این شرکت را بعنوان شرکتی خوش‌نام در صنعت روانکار معرفی کرد و این خوش نامی و موفقیت را ثمره تلاش و تعهد نیروی انسانی شرکت نفت سپاهان برشمرد و لزوم توجه بیش از پیش به نیروی انسانی بعنوان سرمایه های ارزشمند نفت سپاهان را مورد تأکید قرار داد .

 وی در پایان ابراز امیدواری کرد: با سرلوحه قراردادن سخنان رهبری و هم‌سو با سال «جهش تولید با مشارکت مردم»، با همت و تلاش بیش از پیش همه همکاران دوران پیش رو برای نفت سپاهان دوران ظهور اتفاقات خوب و موفقیت های پی در پی خواهد بود.

همچنین دکتر فرهاد امین دهقان ، روز گذشته، در آخرین روزکاری سال 1402 در جمع مدیران ارشد این مجموعه حضور پیدا کرد و در خصوص برنامه های آتی شرکت در سال جدید با تکیه بر توان داخلی و بی نیازی به واردات راهکارهای کاربردی ارائه داد. شرکت نفت سپاهان  به عنوان بزرگترین تولید کننده روغن پایه  و یکی از اصلی‌ترین تولید کننده فرآورده های حوزه روانکار کشور، در راستای جلب رضایت مشتری  همراه با حفظ حقوق سایر  ذینفعان مصمم است همواره در چارچوب سیستم های  مدیریت یکپارچه بر اساس استانداردهای داخلی و بین المللی  و الزامات  خاص مشتریان، در جهت ارتقاء کیفیت در تولید محصولات، افزایش رضایت مندی ذینفعان، توسعه سرمایه های انسانی و سلامت کارکنان، حفاظت از محیط زیست، رعایت الزامات ایمنی و بهداشت، بهبود عملکرد انرژی، مسئولیت پذیری اجتماعی و بهبود  فرآیند ها گام بردارد.

آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس رای موافق و رای مخالف

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید :

نظر شما

اخبار مرتبط سایر رسانه‌ها
    اخبار از پلیکان
    اخبار روز سایر رسانه ها
      اخبار از پلیکان