آیین تکریم و معارفه مدیر و سرپرست جدید مدیریت مجتمع پتروشیمی کرمانشاه برگزار شد

آیین تکریم و معارفه مدیر و سرپرست جدید مدیریت مجتمع پتروشیمی کرمانشاه با حضور مهندس سیدجعفر هاشمی، مدیرعامل شرکت صنایع پتروشیمی کرمانشاه برگزار شد.

آیین تکریم و معارفه مدیر و سرپرست جدید مدیریت مجتمع پتروشیمی کرمانشاه برگزار شد
صفحه اقتصاد -

در این آیین که روز سه شنبه 22 اسفندماه 1402 برگزار شد، ضمن نکوداشت خدمات و قدردانی از تلاش‌های ارزنده مهندس حسن حکیمی، مدیرمجتمع سابق شرکت صنایع پتروشیمی کرمانشاه، طی حکمی از سوی مهندس سیدجعفر هاشمی، مدیرعامل شرکت صنایع پتروشیمی کرمانشاه، مهندس علیرضا اسکندری، به عنوان سرپرست مدیریت مجتمع پتروشیمی کرمانشاه منصوب گردید.

به گزارش روابط عمومی شرکت صنایع پتروشیمی کرمانشاه، مهندس هاشمی، در این آیین ضمن قدردانی از زحمات خالصانه مهندس حکیمی در دوران تصدی سمت مدیر مجتمع پتروشیمی کرمانشاه، ایشان را فردی دلسوز و پرتلاش و از نیروهای ارزشمند صنعت پتروشیمی خطاب و اظهار داشت: از خودگذشتگی و تلاش های شبانه روزی مدیران و متخصصان حوزه پتروشیمی طی سالیان متمادی و خصوصاً در سال های اخیر موجب توسعه و بالندگی این صنعت ارزش آفرین شده است.

مدیرعامل شرکت صنایع پتروشیمی کرمانشاه همچنین ضمن ترسیم برنامه و نقشه راه توسعه این شرکت؛ و آرزوی توفیق برای سرپرست جدید مدیریت مجتمع پتروشیمی کرمانشاه، گفت: امیدوارم آقای مهندس اسکندری با توکل بر خدا و بهره گیری از تمامی ظرفیت ها و توانمندی های موجود و تعامل با سایر مدیران و کارکنان لایق و وظیفه شناس شرکت، در انجام امور محوله و تحقق اهداف عالیه شرکت موفق و موید باشند.

علیرضا اسکندری پیش از این به عنوان مشاور مدیرعامل در امور پروژه توسعه ای فاز دوم پتروشیمی کرمانشاه مشغول به فعالیت بوده است و از دیگر سوابق شاخص ایشان می توان به مدیریت مجتمع پتروشیمی پردیس نیز اشاره نمود.

آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس رای موافق و رای مخالف

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید :

نظر شما

اخبار مرتبط سایر رسانه‌ها
    اخبار از پلیکان
    اخبار روز سایر رسانه ها
      اخبار از پلیکان