پیام نوروزی مدیرعامل پترول

مدیرعامل پترول پیامی به مناسبت فرارسیدن نوروز صادر نمود.

پیام نوروزی مدیرعامل پترول
صفحه اقتصاد -

متن پیام بدین شرح است:

یا مُقَلِّبَ الْقُلُوبِ وَ الْابْصارْ یا مُدَبِّرَ اللَّیْلِ وَ النَّهارْ یا مُحَوِّلَ الْحَوْلِ وَ الْاحْوالْ حَوِّلْ حالَنا الی‌ احْسَنِ الْحالْ

بهار یکی از شگرف‌ترین آیات خداوند در جهان است که با تماشای آن و با ذکر یامُقَلّب‌القُلوب به حمد و سپاس پروردگار مشغول می‌شویم.

جشن باستانی نوروز نماد تحقق رویای رهایی از زمستان است که به زندگی منتهی می‌شود.

این ایام مقطعی است برای این که بتوان دوران جدیدی از حیات و تحول فردی و نهادی را شروع کرد. اینجانب فرارسیدن بهار قرآن و آغاز سال 1403 را به همه همراهان عزیز در گروه سرمایه‌گذاری و توسعه صنایع تکمیلی پتروشیمی خلیج فارس و شرکت‌های تابعه تبریک عرض می‌نمایم و سالی پر از موفقیت و تندرستی و آزادی و نو شدن را از خداوند سبحان مسئلت دارم.

اکنون روزهای پر از شادی و غم سال 1402 به پایان رسیده است. یک سال موفقیت پرشکوه گروه سرمایه‌گذاری و توسعه صنایع تکمیلی پتروشیمی خلیج فارس در حرکت به سوی اقتصاد دانش‌بنیان جز در سایه امداد پروردگار و تلاش همه همکاران به سرانجام نمی‌رسید.

امید است در سال جدید، خداوند منان، خانواده بزرگ صنعت پتروشیمی را در ساحت فردی و اجتماعی نصرت داده و استمرار موفقیت‌های گروه سرمایه‌گذاری و توسعه صنایع تکمیلی پتروشیمی خلیج فارس را شاهد باشیم. لبتان خندان، قلبتان مهربان و نوروزتان فرخنده باد.

آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس رای موافق و رای مخالف

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید :

نظر شما

اخبار مرتبط سایر رسانه‌ها
    اخبار از پلیکان
    اخبار روز سایر رسانه ها
      اخبار از پلیکان