افقهی در جمع خبرنگاران در شرکت پتروشیمی فن آوران خبر داد؛

فلرسوزی در فن‌آوران و غدیر به صفر رسید

مدیرعامل تاپیکو با بیان اینکه پروژه به صفر رساندن سوزاندن گازها یا همان «زیروفلر» در مجموعه‌های ما اجرا شده است گفت: امروز فلرسوزی در مجتمع‌های پتروشیمی غدیر و فن‌آوران به صفر رسیده است.

فلرسوزی در فن‌آوران و غدیر به صفر رسید
صفحه اقتصاد -

در جریان بازدید روز پنجشنبه 1402/12/17 بابک افقهی مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری نفت و گاز و پتروشیمی تامین (تاپیکو) در جریان بازدید از شرکت‌های پتروشیمی غدیر و فن‌آوران در جمع خبرنگاران با اشاره به ظرفیت بندر ماهشهر در تولید محصولات پتروشیمی گفت: مردم عزیز خوزستان میزبان مجموعه‌های بزرگ پتروشیمی که تولید ثروت برای کشور می کنند هستند و خوشبختانه در این بخش سعی شده است از نیروی اشتغال بومی بهره گرفته شود.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شرکت پتروشیمی فن آوران ، وی با اشاره به طرح‌های اجرا شده در پتروشیمی‌های متعلق به تاپیکو افزود: با توجه به نظر دولت سیزدهم، پروژه به صفر رساندن سوزاندن گازها یا همان «زیروفلر» در مجموعه‌های ما اجرا شد و امروز سوزاندن فلر در پتروشیمی‌های فن آوران و غدیر تقریبا به صفر رسیده است.

افقهی با بیان اینکه در سال 1402 و تا امروز 20 میلیون دلار داخلی‌سازی بدون ریسک در مجموعه‌های پتروشیمی تاپیکو اجرا شده است، ادامه داد: در موضوع افزایش ارزآوری و توسعه صادرات نیز آماده هستیم باتوجه به سیاست ها و نگاه دولت ارزآوری خود را توسعه دهیم.

آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس رای موافق و رای مخالف

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید :

نظر شما

اخبار مرتبط سایر رسانه‌ها
    اخبار از پلیکان
    اخبار روز سایر رسانه ها
      اخبار از پلیکان