تعامل و همکاری دیرینه شرکت پتروشیمی جم با بانک تجارت

مدیرعامل شرکت پتروشیمی جم مشارکت بانک تجارت در تأمین‌ منابع مالی ارزی و ریالی پروژه‌های توسعه‌ای شرکت از جمله پروژه‌های PDH-PPوABS-Rubber که از پروژه‌های ملّی کشور می‌باشند را ضروری دانست.

 تعامل و همکاری دیرینه شرکت پتروشیمی جم با بانک تجارت
صفحه اقتصاد -

نشست مدیران پتروشیمی جم و بانک تجارت با محوریت بهبود تعاملات و همکاری‌های راهبردی، بعد از ظهر روز شنبه 19 اسفند ماه 1402 در دفتر مرکزی تهران برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی و امور بین‌الملل پتروشیمی جم؛ دکتر محمدهاشم نجفی، مدیرعامل و نائب رئیس هیات مدیره پتروشیمی جم با طرح چالش‌های پیش روی شرکت‌های حوزه نفت، گاز و پتروشیمی و با اشاره به مشکلاتی از قبیل اجرای پروژه‌های ناتمام، بر تقویت همکاری‌های جاری با هدف غلبه بر چالش‌های روز اقتصادی و توسعه‌ای، و گسترش تعاملات دو جانبه تاکید کرد.

وی با اشاره به همکاری‌های گذشته و تعاملات بالای بین دو مجموعه از ابتدای پروژه تاکنون، مشارکت بانک تجارت در تأمین‌ منابع مالی ارزی و ریالی پروژه‌های توسعه‌ای شرکت از جمله پروژه‌های  PDH-PPوABS-Rubber  که از پروژه‌های ملّی کشور می باشد را ضروری دانست.

مدیرعامل شرکت پتروشیمی جم ادامه داد: امروز هدف ما راه‌اندازی پروژه‌های ملّی است که با استفاده از پتانسیل‌ها و مدل‌های مالی امکان‌پذیر است و اولویت ما این است که اگر سود و منفعتی هم داشته باشد در سبد جمهوری اسلامی باشد.

دکتر هادی اخلاقی، مدیرعامل و عضو هیئت مدیره بانک تجارت ضمن اعلام حمایت تمام قد از صنعت بزرگ پتروشیمی و مقایسه عملکرد مثبت بانک تجارت و پتروشیمی جم در سال جاری با سال گذشته، ابراز امیدواری کرد تا این تعامل دوجانبه و دیرینه همچنان تداوم داشته باشد

آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس رای موافق و رای مخالف

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید :

نظر شما

اخبار مرتبط سایر رسانه‌ها
    اخبار از پلیکان
    اخبار روز سایر رسانه ها
      اخبار از پلیکان