پیام تبریک مدیرعامل پتروشیمی شیمی بافت بمناسبت سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی

بمناسب فرارسیدن دهه مبارک فجر و سالروز پیروزی انقلاب اسلامی ایران مهندس محمدعلی رستمی طی پیامی این ایام را تبریک گفتند.

 پیام تبریک مدیرعامل پتروشیمی شیمی بافت بمناسبت سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی
صفحه اقتصاد -

متن این پیام بشرح ذیل می باشد:

فرارسیدن چهل و پنجمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران، سرآغاز تجلی فصلی دیگر از افتخار، عزت و سربلندی ملتی است که نشان داده اند همواره با استقامت می توان در برابر زیاده خواهی های دشمنان اسلام و انقلاب ایستادگی کرد.

انقلاب شکوهمندی که ریشه در شور و شعور ملتی بزرگ دارد که با بروز تحولاتی عظیم در همه عرصه‌ها، دستاوردهای بزرگ و ارزشمندی را به همراه داشت به گونه ای که ایران اسلامی پس از گذر از فراز و فرودهای بسیار و به برکت خون شهدای خود، اینک در اوج اقتدار و آزادگی ایستاده است.

خداوند را شاکریم که در چهل و پنجمین سال تولد پربرکت انقلاب اسلامی، مجموعه پتروشیمی شیمی بافت با تلاشهای متعهدانه پرسنل خدوم، نقش کوچکی را در رشد و بالندگی این مرز و بوم به خوبی ایفاء نموده و اعلام می داریم که هیچ گاه دست از تلاش و کوشش بر نداشته و برای ایرانی سربلند با تمام توان خدمتگذاری صادق هستیم.

در پایان ضمن عرض تبریک آغاز ماه شعبان المعظم، یاد و خاطره حضرت امام خمینی (ره) و شهدای به حق پیوسته انقلاب را ارج نهاده و فرارسیدن روز ۲۲ بهمن ماه را به کلیه همکاران گرامی شرکت پتروشیمی شیمی بافت تبریک و تهنیت عرض می نمایم.

از درگاه حضرت دوست سعادت و سربلندی تمامی هموطنان و اقتدار و سرافرازی روز افزون ایران اسلامی را مسئلت دارم.

پوستر

آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس رای موافق و رای مخالف

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید :

نظر شما

اخبار مرتبط سایر رسانه‌ها
    اخبار از پلیکان
    اخبار روز سایر رسانه ها
      اخبار از پلیکان