گزارش تصویری: بازدید مدیرعامل پترول و عضو هیئت عامل صندوق توسعه ملی

مدیرعامل پترول و عضو هیئت عامل صندوق توسعه ملی از سایت پتروشیمی صدف خلیج‌فارس بازدید کردند و در جریان این بازدید، ۲ واحد ۱۵۰۰ و ۱۱۰۰ تحویل تیم پیش راه اندازی شد. به گزارش پتروشیمی صدف خلیج فارس، رشید قانعی، مدیرعامل پترول در بازدید از پیشرفت پروژه پتروشیمی صدف خلیج فارس ضمن تاکید بر اهمیت تسریع طرح توسعه، گفت: بهره برداری هرچه سریع تر از این پروژه اولویت پترول است. همچنین علیرضا میرمحمد صادقی، عضو هیئت عامل صندوق توسعه ملی نیز در این بازدید اظهار کرد: بهره برداری این پروژه به اقتصاد کشور کمک قابل ملاحظه ای خواهد کرد و صندوق توسعه ملی در جهت تکمیل هرچه سریعتر پروژه حمایت های لازم را انجام می دهد.

گزارش تصویری: بازدید مدیرعامل پترول و عضو هیئت عامل صندوق توسعه ملی
صفحه اقتصاد -

رشید قانعی، مدیرعامل پترول در بازدید از پیشرفت پروژه پتروشیمی صدف خلیج فارس ضمن تاکید بر اهمیت تسریع طرح توسعه، گفت: بهره برداری هرچه سریع تر از این پروژه اولویت پترول است.

به گزارش پتروشیمی صدف خلیج فارس، همچنین علیرضا میرمحمد صادقی، عضو هیئت عامل صندوق توسعه ملی نیز در این بازدید اظهار کرد: بهره برداری این پروژه به اقتصاد کشور کمک قابل ملاحظه ای خواهد کرد و صندوق توسعه ملی در جهت تکمیل هرچه سریعتر پروژه حمایت های لازم را انجام می دهد.
 

آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس رای موافق و رای مخالف

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید :

نظر شما

اخبار مرتبط سایر رسانه‌ها
    اخبار از پلیکان
    اخبار روز سایر رسانه ها
      اخبار از پلیکان