نخستین شماره «نوید آریا» ماهنامه کارکنان شرکت پلیمر آریاساسول منتشر شد

ماهنامه نوید آریا، مسائل اجتماعی، فرهنگی و صنفی کارکنان شرکت پلیمر آریاساسول و شرکت‌های همکار را بررسی می‌کند.

نخستین شماره «نوید آریا» ماهنامه کارکنان شرکت پلیمر آریاساسول منتشر شد
صفحه اقتصاد -

نخستین شماره ماهنامه «نوید آریا» عصر امروز (27 شهریور 1402) همزمان با دومین روز از هفدهمین نمایشگاه بین‌المللی ایران پلاست، با حضور محمدرضا حیدرزاده، مدیرعامل شرکت پلیمر آریاساسول، رونمایی شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت پلیمر آریاساسول، این ماهنامه نگاهی دارد به فعالیت و زندگی کارکنان شرکت آریاساسول و شرکت‌های همکار به‌ویژه در بخش عملیات تا به این وسیله جامعه کارکنان شرکت را نسبت به فعالیت یکدیگر آگاه سازد.

همچنین در این ماهنامه تعامل کارکنان و خانواده‌های آن‌ها در مصاحبه‌هایی با افراد خانواده ارائه می‌شود. فعالیت‌های فرهنگی، ورزشی و اجتماعی خانواده کارکنان در این ماهنامه مورد توجه قرار می‌گیرد.

در نخستین شماره 48 صفحه‌ای این ماهنامه که امروز رونمایی شد، به مسائل و موضوعات مختلفی می‌پردازد؛ ماهنامه در این شماره به زندگی و کار اقماری در واحد بهره‌برداری ال‌دی، نوآوری در یک نرم‌افزار با هدف بهبود کیفیت و رضایت کارکنان و خانواده‌ها از برنامه‌های رفاهی – تابستانی آریاساسول پرداخته است.

گفت‌وگو با فردی که زندگی خود را وقف برادر معلولش کرده است و گفت‌وگو با فرزند موفق یکی از کارکنان در زمینه ورزشی از دیگر مطالب این شماره است.

در بخش تخصصی بررسی کسب مقام‌هایی در جوایز بین‌المللی نوآوری و خلاقیت و تجارب برتر، همچنین مقام نخست ناشر برتر سازمان بورس از جمله مطالب این شماره هستند.

آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس رای موافق و رای مخالف

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید :

نظر شما

صفحه اول روزنامه ها