توان‌خواهان کلید بهشت در غرفه آریاساسول حاضر شدند

آریاساسول به‌عنوان سفیر توان‌خواهان کلید بهشت با برگزاری میز مسئولیت‌های اجتماعی در غرفه شرکت در هفدهمین نمایشگاه بین‌المللی ایران پلاست، برای جلب حمایت شرکت‌های حاضر در نمایشگاه اقدام کرد.

توان‌خواهان کلید بهشت در غرفه آریاساسول حاضر شدند
صفحه اقتصاد -

همزمان با برگزاری هفدهمین نمایشگاه بین‌المللی ایران پلاست، میز مؤسسه نگهداری از معلولین و سالمندان کلید بهشت، در غرفه شرکت برپا شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت پلیمر آریاساسول، چند تن از توان‌خواهان مرکز به‌همراه مادریاران خود در این نمایشگاه حاضر شدند تا ضمن نمایش آثار معلولین، نیازها و مصائب آن‌ها را برای بازدیدکنندگان توضیح دهند.

پیش‌تر شرکت پلیمر آریاساسول با برگزاری یک نمایشگاه آثار نقاشی توان‌خواهان در محل شرکت تمامی آثار را در بین کارکنان به فروش رساند و مبلغ قابل‌توجهی برای جبران بخشی از نیازهای توان‌خواهان به حساب مرکز واریز شد.

با این وجود در نمایشگاه جاری آثار نقاشی برای بازدیدکنندگان به نمایش درآمد و شرکت‌های حاضر در این دور از نمایشگاه می‌توانند با خرید بسته‌های حمایتی تعریف شده، بخشی از هزینه‌های مؤسسه را متقبل شود.

بسته‌های حمایتی که شرکت پلیمر آریاساسول برای همیاری این مؤسسه در نظر گرفته است شامل بسته‌های حمایتی پوشک کودک، پوشک بزرگسالان، هزینه‌های مواد غذایی، هزینه‌های دارویی، هزینه‌های مواد شوینده و بهداشتی، هزینه لباس، ملحفه، بالش و روکش ضدآب، هزینه‌های درمان پزشکی، فیزیوتراپی، کاردرمانی و هزینه‌های تخت، تشک و تشک مواج می‌شود.

شرکت پلیمر آریاساسول از تمامی شرکت‌های حاضر در نمایشگاه بین‌المللی ایران پلاست دعوت می‌کند در این امر خداپسندانه شرکت کنند و ضمن دیدار و دلجویی از معلولین مؤسسه کلید بهشت، با تهیه بسته‌های حمایتی بخشی از هزینه‌های نگهداری از این معلولین را متعهد شوند.

آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس رای موافق و رای مخالف

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید :

نظر شما

نظرسنجی

کدام یک از کاندیداهای زیر در انتخابات ریاست جمهوری رای می آورند؟

اخبار مرتبط سایر رسانه‌ها
    اخبار از پلیکان
    اخبار روز سایر رسانه ها
      اخبار از پلیکان