ایران بروکر / 16 فروردین - 728x90

ایجاد ۱۱۵۰فرصت شغلی در پارک کلر پتروشیمی غدیر

صفحه اقتصاد - وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی با تاکید بر اشتغال بومی در پتروشیمی ها گفت: موضوع کاهش نرخ بیکاری بخصوص در خوزستان از دغدغه های مهم دولت سیزدهم

ایجاد 1150فرصت شغلی در پارک کلر پتروشیمی غدیر

صفحه اقتصاد - وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی با تاکید بر اشتغال بومی در پتروشیمی ها گفت: موضوع کاهش نرخ بیکاری بخصوص در خوزستان از دغدغه های مهم دولت سیزدهم است.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل پتروشیمی غدیر؛ سید صولت مرتضوی روز چهارشنبه در مراسم آغاز عملیات اجرایی طرح پارک کلر پتروشیمی غدیر بیان کرد: از امروز صبح که به استان خوزستان آمدیم فقط به فکر اشتغال پایدار جوانان بودیم و امیدوارم از این طریق مشکلات جوانان استان برطرف شود.

وی افزود: جای خرسندی که در شرکت سرمایه گذاری شستا و تاپیکو امانت داری خوبی را انجام می دهند. منابعی که در اختیار ما قرار دارد متعلق به صندوق های بین نسلی هستند.

وزیر تعاون گفت: امروز جوانان نخبه ما با توسل به ائمه دست به کارهای بزرگی می زنند که مایه افتخار است. دانش بومی، خلاقیت ها و طرح های دانش بنیان بر اساس تفکر پاک اندیشه اسلامی است که جای امیدواری دارد.

وی افزود: اینکه امروز دست کشورهای همسایه و صاحبان قدرت به طرف ایران دراز شده به لحاظ پیشرفت های مداوم ایران است که جا دارد از همه زحمت کشان تشکر کنم.

ایجاد 1150 فرصت شغلی در پتروشیمی غدیر

مرتضوی به طرح توسعه پتروشیمی شهرستان آبادان اشتغال تعداد قابل توجهی از جوانان منطقه به واسطه اجرای این طرح اشاره کرد و گفت: همچنین امروز در ماهشهر عملیات اجرایی ۲ طرح آغاز شد که فرصت های شغلی پایداری را فراهم می کند.

وی ادامه داد: طرح پارک کلر متعلق به پتروشیمی غدیر بالغ بر 1150 فرصت شغلی ایجاد می کند که قرار است در یک بازه 36 ماهه به بهره برداری برسد. همه این موارد نشان می دهد که دولت انقلابی به فکر جوانان است.

وزیر تعاون گفت: در آستانه سفر رئیس جمهور به خوزستان، طرح های متنوعی در حوزه راه آهن، بهداشت و درمان، راه، آموزش و پرورش، جوانان، کشاورزی و صنعت به بهره برداری می رسند. همچنین بررسی ها نشان می دهد که روند عملیات اجرایی برخی از طرح ها به خوبی در حال انجام است.

آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس رای موافق و رای مخالف

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید :

نظر شما

نظرسنجی

کدام یک از کاندیداهای زیر در انتخابات ریاست جمهوری رای می آورند؟

اخبار مرتبط سایر رسانه‌ها
    اخبار از پلیکان
    اخبار روز سایر رسانه ها
      اخبار از پلیکان