آخرین اخبار

اختصاصی صفحه اقتصاد

بیست و دومین نمایشگاه شیرینی و شکلات تهران ۱۴۰۲ در یک نگاه

بیست و دومین نمایشگاه بین المللی شیرینی و شکلات ایران، به عنوان یکی از بزرگترین و معتبرترین نمایشگاه های این صنعت در منطقه، از محلی برای تبادل نظرات و تجربیات بین صاحبان کسب و کار، صنعتگران و متخصصان این صنعت است. این رویداد بیش از هر چیز، یک فرصت برای ارتباط و همکاری بین شرکت ها و افراد در این صنعت است که به طور قطع از آن پشتیبانی خواهد شد. بیست و دومین نمایشگاه بین المللی شیرینی و شکلات ایران پنجشنبه ۱۶ شهریورماه ۱۴۰۲ در محل نمایشگاه بین المللی تهران افتتاح شد و تا روز یکشنبه 19 شهریور ادامه دارد.

بیست و دومین نمایشگاه شیرینی و شکلات تهران 1402 در یک نگاه
صفحه اقتصاد -

حسین اصلاحی - نمایشگاه بین المللی شیرینی و شکلات به عنوان یکی از مهمترین رویدادهای صنعت شیرینی و شکلات در ایران، در تاریخ ۱۶ الی ۱۹ شهریورماه ۱۴۰۲ در محل نمایشگاه بین المللی تهران در حال برگزاری است. این نمایشگاه، یک فرصت برای صاحبان کسب و کار، متخصصان، مصرف کنندگان و علاقه مندان به شیرینی و شکلات است تا با نمایندگان و شرکت های برتر این صنعت در ارتباط باشند و آخرین محصولات، تجهیزات و فناوری های موجود را بررسی کنند.

بیست و دومین نمایشگاه بین المللی شیرینی و شکلات ایران، برای همه علاقه مندان به این صنعت، یک فرصت مناسب برای شناخت بیشتر با این صنعت و آخرین تحولات آن است. به همین دلیل، این نمایشگاه را به همه علاقه مندان به شیرینی و شکلات توصیه می کنیم.

 

 

 

 

آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس رای موافق و رای مخالف

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید :

نظر شما