مدارس البرز و کرج فردا دوشنبه ۲۹ آبان ماه ۱۴۰۲ تعطیل است؟ | تعطیلی مدارس البرز ۲۹ آبان ماه

در این خبر به توضیحاتی درباره اینکه مدارس البرز و کرج فردا دوشنبه ۲۹ آبان ۱۴۰۲ تعطیل است؟ پرداخته شده است.

مدارس البرز و کرج فردا دوشنبه ۲۹ آبان ماه ۱۴۰۲ تعطیل است؟ | تعطیلی مدارس البرز ۲۹ آبان ماه
صفحه اقتصاد -

تاکنون خبری مبنی بر تعطیلی مدارس البرز و کرج در روز دوشنبه ۲۹ آبان ماه ۱۴۰۲ اعلام نشده است. 

آیا مدارس البرز فردا تعطیل می باشد؟  فردا مدارس کرج تعطیل است؟  فردا دوشنبه مدارس البرز تعطیل است؟ 

تحلیل جدید ترین نقشه های پیش یابی بیانگر تغییر وضعیت جوی از صبح دوشنبه تا چهارشنبه هفته جاری در این استان حکایت دارد.

وی ادامه داد: براین اساس کاهش دما بین پنج تا ۱۰ درجه ، وزش باد شدید، کولاک برف، بارش تگرگ و باران همراه با آذرخش از پیامدهای این وضعیت جوی است که پیشگیری از حوادث احتمالی ضروری است.

بهاروند احمدی گفت : در گام نخست انتظار می رود مسافران از سفر به مناطق کوهستانی استان البرز در این مدت پرهیز کنند و درصورت ضرورت همراه داشتن سوخت کافی ، زنجیر چرخ ، مواد غذایی و البسه گرم از مهمترین توصیه ها است.

وی تاکید کرد: ورود به حاشیه رودخانه های فصلی و دائمی استان البرز به سبب احتمال طغیان آب باخطراتی همراه است ضمن رانندگان به دلیل ریزش سنگ و کوه در حاشیه جاده های کوهستانی توقف نکنند.

مدیرکل هواشناسی استان البرز به کشاورزان و باغداران به سبب تغییر ناگهانی دمای هوا اقدامات لازم برای پیشگیری از خسارات به مزارع کشاورزی و باغ ها به عمل آورند.

وی اظهار کرد: با توجه به پیش بینی وزش تندباد ، احتمال شکسته شدن شاخه های درختان ، تابلوها و سازه های غیر مقاوم دور از انتظار نیست که مردم ودستگاه های اجرایی نیز در این زمینه اقدامات لازم به عمل آورند.

همچنین صعود کوهنوردان به مناطق کوهستانی استان البرز در این شرایط جوی با خطرات فراوانی همراه است که هواشناسی البرز به طبیعت گردان توصیه کرد این گونه سفرها را به روزهای مناسب موکول کنند.

آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس رای موافق و رای مخالف

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید :

نظر شما