قتل تدریجی همسر بخاطر بیمه عمر ! / پزشک آمریکایی با سم همسرش را کشت + جزئیات

یک پزشک آمریکایی که در یکی از معتبرترین کلینیک‌های این کشور مشغول کار است به خاطر به دست آوردن بیمه عمر همسرش او را به طرز عجیبی به قتل رساند.

قتل تدریجی همسر بخاطر بیمه عمر ! /  پزشک آمریکایی با سم همسرش را کشت + جزئیات
صفحه اقتصاد -

رسانه‌های عربی به نقل از نیویورک‌پست خبر دادند، کانور پومن پزشک 30ساله آمریکایی که به عنوان پزشک و متخصص سم شناسی  در بیمارستان معروف مایو کلینیک آمریکا مشغول به کار بود برای آنکه بیمه عمر همسرش را به دست آورد او را به صورت تدریجی و با استفاده از تخصص خود مسموم کرد.

پومن 30 ساله که ساکن ایالت مینه‌سوتاست، متهم به قتل درجه 2 همسر 32 ساله‌اش پتی پومن است که در داروخانه همان بیمارستان مشغول کار بود.

خانم پومن روز 16 آگوست گذشته به دلیل درد شدید گوارشی در بیمارستان سنت ماری مایو کلینیک بستری شد؛ این زن آب بدنش را از دست داده بود و همه علائم نشان از مسمومیت غذایی او داشت.

اما بعد از مدت کوتاهی حال بیمار وخیم‌تر شد، مشکلات قلبی  و ریوی هم به عوارض بیماری‌اش افزوده شد، تا بعد از چهار روز فوت کند.

در این بین آقای کانور تمام تلاش خود را برای عدم تشریح جسد همسرش به کار بست و حتی در آگهی ترحیم ادعا کرد او از یک بیمار نادری رنج می‌برده و از این رو خواستار سوزاندن فوری جسد همسرش شد.

با این حال یکی از نزدیکان این خانواده به پلیس خبر داد ازدواج این دو به دلیل خیانت‌های شوهر در آستانه فروپاشی بوده و به دلیل بدهی‌های زیاد کانور، همسرش مدتی قبل حساب بانکی خود را از او جدا کرده بود.

همین اطلاعات کافی بود تا کارآگاهان به دکتر پومن مظنون شوند و به‌تدریج سرنخ‌های قتل را کشف کنند.

 

منبع: رکنا
آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس رای موافق و رای مخالف

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید :

نظر شما