قاتل زنجیره ای که پس از آزادی از زندان ۶ نفر را کشت ! + جزئیات

مرد جوان پس از آزادی با قتل 6 نفر اینبار به حبس ابد محکوم شد.

قاتل زنجیره ای که پس از آزادی از زندان ۶ نفر را کشت ! + جزئیات
صفحه اقتصاد -

 3 سال پیش، کیت گیبسون 41 ساله که به اتهام قتل  مردی به زندان افتاده بود، بعد از تحمل 13 سال حبس آزاد شد و این شروع جنایت‌های سریالی او در ایالت‌های پنسیلوانیا و دلاور بود؛ قتل‌هایی که از سال 2021، یعنی چند‌ماه پس از آزادی کیت گیبسون از زندان آغاز شد

15 می‌2021 وقتی پلیس در جریان قتل صاحب فروشگاهی در فیلادلفیا قرار گرفت عازم صحنه جنایت شد. در بررسی دوربین‌های نظارتی فروشگاه مشخص شد که لحظاتی پیش از جنایت، مرد مسلحی وارد فروشگاه شده و با تهدید اسلحه صاحب آنجا را به پشت فروشگاه برده و به سرش شلیک کرده و سپس با سرقت  پول‌های نقد و تلفن همراه مقتول، از آنجا خارج و سوار بر یک خودروی شاسی‌بلند متواری شده است.

در 6 ژوئن 2021 اتفاق مشابه دیگری رخ داد. مرد جنایتکار این بار وارد فروشگاه دیگری شد و صاحب فروشگاه، به نام بلال المنصوری و فرد دیگری را که در آنجا حضور داشت هدف گلوله قرار داد. صاحب فروشگاه خودش را به مردن زد و زنده ماند اما فرد دیگر به نام الزمیر بر اثر اصابت گلوله به سرش جان باخت.

وقتی پلیس در جریان حادثه قرار گرفت، به تحقیق از صاحب فروشگاه که زنده مانده بود پرداخت و معلوم شد که قاتل مسلح همان فردی بوده که مدتی قبل صاحب یک فروشگاه دیگر را با انگیزه 

سرقت به قتل رسانده بود. درحالی‌که تحقیقات پلیس ادامه داشت، 2 قتل دیگر هم رخ داد. قتل‌هایی که هر دو در یک روز رقم خوردند و به‌دنبال آن مرد مسلح  با قتل 2 مرد، پول‌های آنها را دزدید و فرار کرد. یکی از این افراد، فردی بود که به تازگی فروشگاه خود را افتتاح کرده بود.

پلیس که مطمئن شده بود با یک قاتل سریالی روبه‌روست، به تحقیقات برای دستگیری این مرد ادامه داد تا اینکه اتفاق عجیبی رخ داد. قاتل سریالی، این بار سراغ بلال‌المنصوری، همان صاحب فروشگاهی که از حمله او جان سالم به در برده بود رفت و وی را در خانه‌اش به قتل رساند تا هیچ شاهدی به‌جا نگذارد.

پلیس که می‌دانست قربانیان قاتل سریالی، صاحبان فروشگاه‌ها هستند، به جست‌وجو برای به دام انداختن این مرد ادامه داد تا اینکه در نهایت موفق شد از طریق تصاویر دوربین‌های مداربسته و کمک یکی از دوستان قاتل، او را ردگیری و دستگیر کند. هنگامی که مرد جنایتکار دستگیر شد، جلیقه‌ای داشت که پر از سلاح و مهمات بود. این مرد پس از دستگیری علاوه بر قتل 5نفر، به قتل مادرش نیز در همان سال اعتراف کرد و چند روز پیش از سوی قاضی دادگاه فیلادلفیا به حبس ابد محکوم شد.

 

 

منبع: رکنا
آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس رای موافق و رای مخالف

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید :

نظر شما