وضعیت آب و هوا کرمانشاه فردا پنجشنبه ۲۵ آبان ماه ۱۴٠۲ | کرمانشاهیان بخوانند

در این خبر به توضیحاتی درباره پیش بینی وضعیت آب و هوا کرمانشاه فردا پنجشنبه ۲۵ آبان ماه ۱۴٠۲ پرداخته شده است.

وضعیت آب و هوا کرمانشاه فردا پنجشنبه ۲۵ آبان ماه ۱۴٠۲ | کرمانشاهیان بخوانند
صفحه اقتصاد -

رییس مرکز پیش‌بینی اداره کل هواشناسی استان کرمانشاه گفت: به دلیل ورود امواج ناپایدار به جو استان، بارش باران از امروز استان را فرا می‌گیرد.

سعید قاسمی اظهار کرد: موجی ناپایدار از بامداد امروز تا پایان هفته، جو منطقه را تحت تاثیر قرار داده و در بعضی ساعات سبب وزش باد، بارندگی احتمالاً همراه با رعدوبرق و رگبار پراکنده تگرگ در سطح استان خواهد شد.

وی ادامه داد: بارش در نیمه غربی، بخصوص منطقه اورامانات نمود بیشتری خواهد داشت؛ ممکن است در برخی نقاط با آبگرفتگی معابر عمومی نیز همراه گردد.

رییس مرکز پیش‌بینی اداره کل هواشناسی استان کرمانشاه افزود: در روزهای پنج شنبه و جمعه، شرایط برای تشکیل مه صبحگاهی، بویژه در مناطق سردسیر و معتدل، فراهم می شود و دمای هوای روزانه که فردا به طور محسوس کاهش می یابد؛ از روز پنج شنبه تا یکشنبه هفته آینده به آرامی افزایش خواهد یافت.

قاسمی افزود: در ۲۴ ساعت گذشته حمیل با یک درجه و خسروی با ۳۱ درجه بالای صفر به ترتیب خنکترین و گرمترین مناطق استان بودند.

وی ادامه داد: در همین مدت دمای هوای در کرمانشاه نیز بین ۳ و ۲۲ درجه بالای صفر در نوسان بود.

در حال حاضر در سطح استان ۱۲ ایستگاه سینوپتیک، یک ایستگاه فرودگاهی و جوبالا، ۱۲ ایستگاه خودکار، یک ایستگاه تحقیقات کشاورزی، ۹۲ ایستگاه باران سنجی، چهار ایستگاه اقلیم شناسی، یک ایستگاه رادار هواشناسی، ۱۶ ایستگاه تبخیر سنجی و ۱۰ تشعشع سنجی دیجیتال در حال فعالیت است.

آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس رای موافق و رای مخالف

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید :

نظر شما

اخبار روز سایر رسانه ها
    اخبار از پلیکان