۳ مرد با ضربات چاقو پسر جوان را از پای درآوردند + جزئیات

عوامل قتل در روستای باباسلمان شهریار دستگیر شدند.

3 مرد با ضربات چاقو پسر جوان را از پای درآوردند + جزئیات
صفحه اقتصاد -

سرهنگ فضل‌اله سواری‌پور رئیس پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی غرب استان تهران در تشریح جزئیات این خبر گفت: درپی وقوع یک فقره درگیری  منجر به قتل  در روستای باباسلمان شهریار و اعلام موضوع به مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ ، ماموران در محل حاضر شده و تحقیقات خود در این زمینه را آغاز کردند. در ادامه نیز رسیدگی به موضوع با دستور مقام قضایی در دستورکار کارآگاهان پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی غرب استان تهران قرار گرفت.

وی با اشاره به اقدامات انجام شده از کارآگاهان پلیس آگاهی گفت: کارآگاهان پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی غرب استان تهران با انجام اقدامات اطلاعاتی و بررسی محل وقوع حادثه موفق به شناسایی عامل اصلی قتل و همدستان وی شدند. با کسب این اطلاعات هماهنگی با مقام قضایی انجام شد و کارآگاهان با اجرای چندین عملیات مختلف متهم اصلی را که یک نوجوان بود به همراه همدستانش دستگیر  و به مقر انتظامی کردند.

رئیس پلیس آگاهی غرب استان تهران درباره انگیزه وقوع این قتل گفت: مقتول و عاملان قتل همگی از اتباع یک کشور خارجی بودند. بنا بر اعترافات متهمان دستگیر شده، متهم اصلی و دو نفر از دوستانش با مقتول درگیر شده و با چاقو او را به قتل رسانده‌اند. در ادامه برای هر سه متهم پرونده‌های جداگانه‌ای تشکیل شد و آنان برای ادامه روند رسیدگی به جرم روانه دادسرا شدند.

 

منبع: رکنا
آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس رای موافق و رای مخالف

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید :

نظر شما