مدارس البرز و کرج فردا دوشنبه ۲۲ آبان ماه ۱۴۰۲ تعطیل است؟

در این خبر به توضیحاتی درباره اینکه مدارس البرز و کرج دوشنبه ۲۲ آبان ماه ۱۴۰۲ تعطیل است؟ پرداخته شده است.

مدارس البرز و کرج فردا دوشنبه ۲۲ آبان ماه ۱۴۰۲ تعطیل است؟
صفحه اقتصاد -

با توجه به انتشار خبری در خصوص تعطیلی مدارس فردا یکشنبه ۲۱ آبان ماه ۱۴۰۲، تا این لحظه اطلاعیه ای از طرف مراجع رسمی مبنی بر تعطیلی مدارس به ما ابلاغ نشده است. بر همین اساس فردا تمام مدارس کرج در تمامی مقاطع تحصیلی در هر دو نوبت صبح و عصر دایر هستند.

مردم عزیز به شایعات کانال های تلگرامی و سایت های متفرقه توجه نکرده و اخبار تعطیلی مدارس را فقط از سایت های خبری معتبر دریافت کنند.

در صورت تعطیلی مدارس البرز و کرج فردا یکشنبه ۲۱ آبان ماه ۱۴۰۲ این پست بروزرسانی می شود. 

مدیرکل هواشناسی استان البرز با اعلام هشدار سطح زرد هواشناسی گفت: بررسی نقشه های پیش یابی از استمرار و افزایش آلاینده ها تا چهارشنبه هفته جاری در این استان حکایت دارد.

 آرش بهاروند احمدی گفت: انتظار می رود مردم و دستگاه های برای کاهش آلاینده ها اقدام لازم به عمل آورند.

مدیرکل هواشناسی البرز گفت: غلظت آلاینده ها در مناطق صنعتی استان و شهرهای پرجمعیت مانند کرج و فردیس بیشتر از سایر مناطق البرز پیش بینی می شود.

وی تاکید کرد: در این مدت کاهش تردد خودروها ، استفاده از وسایل نقلیه عمومی و پیشگیری از عوامل آلاینده هوا در استان البرز ضروری است.

مدیرکل هواشناسی البرز به سالمندان ، کودکان ، بیماران قلبی و تنفسی توصیه کرد از حضور در مکان های باز خودداری کنند.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر البرز گفت که با توجه به افزایش آلاینده ها و کاهش کیفیت هوا در مناطق مختلف این استان تیم های امدادی هلال احمر به حالت آماده باش درآمدند.

"محمد باقر خلفی" روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار کرد: تیم های امدادی در آزادراه کرج - قزوین در محدوده این استان برای امدادرسانی به هموطنان مستقر هستند.

وی اضافه کرد: علاوه بر تیم های امدادی ، ۲ دستگاه آمبولانس و تجهیزات کامل در محل های تعیین شده مستقر شدند که مسافران در صورت نیاز درمانی می توانند به این ایستگاه ها در جاده های استان البرز مراجعه کنند.

خلفی گفت : اکنون نیز ۱۶ پایگاه امداد جاده ای و شعبه هلال احمر به مسافران خدمات امدادی ارایه می کنند.

وی افزود: داروخانه جمعیت هلال الحمر البرز به منظور پیشگیری و جلوگیری از خطرات ناشی از آلودگی هوا داروهای مخصوص بیماران ریوی و حملات قلبی را تامین کرده است.

خلفی از مردم خواست در صورت هرگونه نیاز امدادی جاده ای باسامانه ۱۱۲ هلال احمر تماس حاصل کنند.

مدیرکل هواشناسی استان البرز نیز پیش تر با اعلام هشدار سطح زرد هواشناسی گفت: بررسی نقشه های پیش یابی از استمرار و افزایش آلاینده ها تا چهارشنبه هفته جاری در این استان حکایت دارد.

"آرش بهاروند احمدی" افزود: انتظار می رود مردم و دستگاه های برای کاهش آلاینده ها اقدام لازم به عمل آورند.

وی گفت: غلظت آلاینده ها در مناطق صنعتی استان و شهرهای پرجمعیت مانند کرج و فردیس بیشتر از سایر مناطق البرز پیش بینی می شود.

هوای استان البرز از روز پنجشنبه هفته گذشته تاکنون در وضعیت ناسالم قرار دارد.

آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس رای موافق و رای مخالف

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید :

نظر شما

  • رادین

    بادید تعطیل شه هوا خیلی آلوده هست