علت شهادت یاسر شجاعیان شهید مدافع امنیت در ممسنی چه بود؟ + ماجرای تیراندازی به بسیجیان

در این خبر به توضیحاتی درباره علت شهادت یاسر شجاعیان شهید مدافع امنیت در ممسنی چه بود؟ + ماجرای تیراندازی به بسیجیان پرداخته شده است.

علت شهادت یاسر شجاعیان شهید مدافع امنیت در ممسنی چه بود؟ + ماجرای تیراندازی به بسیجیان
صفحه اقتصاد -

 

معاون سیاسی و امنیتی استانداری فارس اعلام کرد : در تیراندازی کور ۲ نفر ناشناس به سمت نیروهای بسیجی مدافع امنیت در شهر نورآباد مرکز شهرستان ممسنی استان فارس ، یک نفر شهید و سه نفر زخمی شدند.

 

اسماعیل قزل سفلی معاون سیاسی و امنیتی استانداری فارس روز یکشنبه با اعلام این خبر گفت: حدود ساعت ۱۹:۵۰ شنبه ۲۵ شهریور ۲ نفر راکب موتور سیکلت اقدام به تیراندازی کور با سلاح شکاری ساچمه زن به سمت نیروهای بسیجی که در ضلع جنوبی میدان معلم شهرستان نورآباد ممسنی مستقر بودند، می کنند.

دبیر و سخنگوی شورای تأمین استان فارس با اشاره به رذالت و زبونی دشمنان و معاندین نظام جمهوری اسلامی بیان کرد: این حرکت های کور و مذبوحانه، نشان دهنده ضعف و ترس دشمنان از مقابله رو در رو با نیروهای مدافع امنیت و بسیجیان عزیز می باشد؛ ضاربین پس از این حمله کور که موجب آسیب رسیدن به ۴ نفر از عزیزان بسیجی از ناحیه سینه به بالا گردید، بلافاصله از محل متواری می شوند که دستگاه‌های اطلاعاتی و امنیتی و انتظامی در پی دستگیری آنان می باشند.

اسماعیل قزل سفلی افزود: متأسفانه در این حادثه یکی از عزیزان بسیجی به دلیل شدت جراحات وارده، به شهادت می رسد.یکی دیگر از مجروحین نیز به یکی از بیمارستان‌های شیراز اعزام شده و ۲ نفر دیگر از این عزیزان در شهرستان بستری و تحت مداوا می باشند که حال همه مجروحین پایدار و تحت کنترل می باشد.

معاون سیاسی، امنیتی استانداری فارس در پایان گفت: این خون های پاک، ریشه نظام مقدس اسلامی را استوار تر خواهد ساخت و دشمنان این مرز و بوم را نیز خار و ذلیل تر می سازد. قطعاً عوامل این حرکت جنایتکارانه دستگیر و به سزای عمل ننگین شان خواهند رسید.

شهرستان ممسنی در فاصله ۱۶۲ کیلومتری غرب شیراز در استان فارس قرار دارد.

آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس رای موافق و رای مخالف

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید :

نظر شما

 • ناشناس

  خدا جایی حق نشسته ای کسایی ک خون این ادم هایی بیگناه رو ریختین لعنت خدا بر شما انسان هایی ستمگر

 • ناشناس

  لعنت خدا بر شما انسانهای لقمه حرامی ،وداعشی که خون انسانهای پاک را می‌ریزند
  باید تاوان بدهند خدا به روش خودش به حساب اینها می‌رسد

 • آرمیتا

  اگر سربازان گمنام امام زمان نباشند داعشی های داخلی خیلی بدتر و وحشی تر از دیگران هستند

 • یگانه

  خدا رحمشون کنه شهدا را خدا لعنت کند این تروریستهای کثیف وخونخوار داعشی که هیچ از انسانیت بوی نبرده اند که این بیچاره هارا بی گناه می کشند و به شهادت می رسانند

صفحه اول روزنامه ها