آخرین اخبار

وضعیت آب و هوا همدان فردا دوشنبه ۲۷ شهریور ماه ۱۴٠۲

وضعیت آب و هوا استان همدان فردا دوشنبه ۲۷ شهریور ماه ۱۴٠۲ | فردا هوای همدان چگونه می شود؟

در این خبر به توضیحاتی درباره پیش بینی وضعیت آب و هوا استان همدان فردا دوشنبه ۲۷ شهریور ماه ۱۴٠۲ پرداخته شده است.

وضعیت آب و هوا استان همدان فردا دوشنبه ۲۷ شهریور ماه ۱۴٠۲ | فردا هوای همدان چگونه می شود؟
صفحه اقتصاد -

کارشناس اداره‌کل هواشناسی استان همدان گفت: دمای هوای برخی از نقاط استان از اواسط هفته جاری بین ۲ تا سه درجه سانتیگراد کاهش می یابد و هوا خنک تر می شود.

محمدحسن باقری شکیب اظهار داشت: با توجه به تحلیل آخرین الگوهای پیش‌یابی هواشناسی، آسمان بیشتر نقاط استان همدان تا پنج روز آینده صاف و آفتابی، همراه با وزش باد موقتی در ساعات عصرگاهی است.

وی ادامه داد: از نظر نوسانات دمایی تغییر محسوسی وجود ندارد و دمای کمینه برخی از نقاط استان روزهای سه شنبه و چهارشنبه جاری به زیر ۱۰ درجه سانتیگراد بالای صفر می رسد.

باقری شکیب گفت: در گرمترین ساعات قهاوند و فامنین با ۳۱ درجه سانتیگراد بالای صفر و در خنک ترین ساعات اسداباد با ۱۰ درجه سانتیگراد بالای صفر در ۲۴ ساعت گذشته به ثبت رسیده است.

وی افزود: بیشینه و کمینه دمای هوای شهر همدان نیز در این مدت ۲۹ و ۱۰ درجه سانتیگراد بالای صفر به ثبت رسیده است و دمای هوا در گرم ترین ساعات امروز نیز در همدان ۳۰ درجه سانتیگراد پیش بینی می شود.

آب و هوای استان همدان در نتیجه وجود کوه‌های مرتفع، رودخانه‌ها و پستی و بلندی‌های زیاد به شدت متغیر است و زمستان‌های سرد، پر برف و باران و تابستان‌های معتدل دارد.

آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس رای موافق و رای مخالف

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید :

نظر شما