یاسر شجاعیان شهید مدافع امنیت در ممسنی که بود؟ جزئیات تیراندازی به بسیجیان در نورآباد ممسنی

در این خبر به توضیحاتی درباره یاسر شجاعیان شهید مدافع امنیت در ممسنی و جزئیات تیراندازی به بسیجیان در نورآباد ممسنی پرداخته شده است.

یاسر شجاعیان شهید مدافع امنیت در ممسنی که بود؟ جزئیات تیراندازی به بسیجیان در نورآباد ممسنی
صفحه اقتصاد -

معاون سیاسی و امنیتی استانداری فارس اعلام کرد : در تیراندازی کور ۲ نفر ناشناس به سمت نیروهای بسیجی مدافع امنیت در شهر نورآباد مرکز شهرستان ممسنی استان فارس ، یک نفر شهید و سه نفر زخمی شدند.

اسماعیل قزل سفلی معاون سیاسی و امنیتی استانداری فارس روز یکشنبه با اعلام این خبر گفت: حدود ساعت ۱۹:۵۰ شنبه ۲۵ شهریور ۲ نفر راکب موتور سیکلت اقدام به تیراندازی کور با سلاح شکاری ساچمه زن به سمت نیروهای بسیجی که در ضلع جنوبی میدان معلم شهرستان نورآباد ممسنی مستقر بودند، می کنند.

دبیر و سخنگوی شورای تأمین استان فارس با اشاره به رذالت و زبونی دشمنان و معاندین نظام جمهوری اسلامی بیان کرد: این حرکت های کور و مذبوحانه، نشان دهنده ضعف و ترس دشمنان از مقابله رو در رو با نیروهای مدافع امنیت و بسیجیان عزیز می باشد؛ ضاربین پس از این حمله کور که موجب آسیب رسیدن به ۴ نفر از عزیزان بسیجی از ناحیه سینه به بالا گردید، بلافاصله از محل متواری می شوند که دستگاه‌های اطلاعاتی و امنیتی و انتظامی در پی دستگیری آنان می باشند.

IMG_20230917_091327_150

اسماعیل قزل سفلی افزود: متأسفانه در این حادثه یکی از عزیزان بسیجی به دلیل شدت جراحات وارده، به شهادت می رسد.یکی دیگر از مجروحین نیز به یکی از بیمارستان‌های شیراز اعزام شده و ۲ نفر دیگر از این عزیزان در شهرستان بستری و تحت مداوا می باشند که حال همه مجروحین پایدار و تحت کنترل می باشد.

معاون سیاسی، امنیتی استانداری فارس در پایان گفت: این خون های پاک، ریشه نظام مقدس اسلامی را استوار تر خواهد ساخت و دشمنان این مرز و بوم را نیز خار و ذلیل تر می سازد. قطعاً عوامل این حرکت جنایتکارانه دستگیر و به سزای عمل ننگین شان خواهند رسید.

شهرستان ممسنی در فاصله ۱۶۲ کیلومتری غرب شیراز در استان فارس قرار دارد.

آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس رای موافق و رای مخالف

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید :

نظر شما

 • امیر

  خدا این شهید رو رحمت کنه...مرگ بر معاندین نظام و مزدورای بی شرف وطن فروش ,غلامای حلقه به گوش آمریکا...الگوی اینا بی شرفای روسپی اونور آبی هستن،کسایی که به بچه دار شدنشون قبل از ازدواج افتخار میکنن..چه انتظاری بجز خباثت و پستی از همچین آدمایی میشه داشت؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

  • ناشناس

   چه ربطی به مخالفین و معترضین داره اینا تروریستن الکی به مردم ربطش ندید

   • ناشناس

    ربط داره به مخالفین و معترضین،چون سبب داغ شدن این موضوع میشن و باعث ناامنی ایران

 • ناشناس

  مردم در مقابل مردم و حالشو هم حاکم میبره

  • آرش قنادپور کهن

   شما که نظر میدی به ناحق و از سر ناآگاهی
   همه چیز این جهان محاسبه خواهد شد. خوش به سعادتت شیرمرد بسیجی و وای بر آنها که ظالم هستند و از چنین قاتلین بیشرفی و احمق هایی که دانسته و نادانسته از این رذلها حمایت می‌کنند . حسرت میخورم برای عاقبتت شجاعیان بزرگوار

 • ناشناس

  مرگ بر منافق

 • ناشناس

  به خدا شرمنده خانواده و بچه هاتونیم

 • عمار

  اونی که این بسیجی رو‌کشته یک وحشیه بی ناموسه که به بی ناموسیش افتخار می‌کنه. و هرگز از مردم نیست. مردم بسیجیان غیرتمند هستند که حافظ وطن و ناموسشون هستند.

 • نادرقلی کیانی

  خداازتون نگذره که دختراین کارگررابه جرم حفاظت ازمنافع خودتان مذبوحانه به شهادت رساندیدننگتان باداین عمل زشت اگرلیاقت داشتیدباکسان دیگری که ازشون بدتون میامدبرخوردمیکردیدبایدسربعااین عوامل ناامنی شناسایی ومجازات شوند

 • یاشار

  فقط کافی بود از نزدیک یاسر رو میشناختید

  که بدونید در کل زندگیش از همون اول دبستان تا اخرین روز کارگری بنایی و کشاورزی میکرد.....به مردم پیر و جوون و کودک محل همش کمک میکرد..همیشه فقیر بودن....ولی با آبرو.....میتونست راحت سراغ هر کار خلافی بره..اما نون زحمتکشی بازوشو هرچند ناچیز درمیاورد....

  اخرین باری دیدمش دقیقا دقیقا 1ماه قبل همین موقع...31مرداد...ساعت 9شب...در پمپ بنزین بود و یک موتور داغون خیلی قدیمی زیر پاش بکد که همونم فک نکنم مال خودش باشه


  ای خدا...یکی از بهترین..مهربونترین...شوخ و شاد و باروحیه.ترین بچه های کل این شهر بود....

  قاتلینشو رو در ملا عام به شکل فجیع اعدام کنید و فورا دستگیر کنید

صفحه اول روزنامه ها