اینگونه سه موتورسوار اخلالگر آسایش عمومی در بوکان دستگیر شدند | بخوانید

براساس اعلام فرمانده انتطامی بوکان، سه نفر که با حرکات نمایشی خطرناک با موتورسیکلت اقدام به مزاحمت برای شهروندان می‌کردند، توسط ماموران انتظامی این شهرستان دستگیر شدند.

اینگونه سه موتورسوار اخلالگر آسایش عمومی در بوکان دستگیر شدند | بخوانید
صفحه اقتصاد -

سرهنگ موسی بهاری روز شنبه در گفت و گو با خبرنگاران افزود: در پی اعلام شهروندان مبنی بر اینکه چند جوان با موتورسیکلت و با انجام حرکات نمایشی خطرناک و صدای نابهنجار برای شهروندان به ویژه خودروها در سطح شهر و پارک‌ها مزاحمت ایجاد می کنند، رسیدگی به موضوع شناسایی و دستگیر عاملان اخلال در آرامش عمومی در دستور کار قرار گرفت.

وی اضافه‌ کرد: ماموران با حضور به موقع در سطح شهر، موفق به شناسایی عاملان ایجاد مزاحمت و دستگیری سه نفر و توقیف ۲ دستگاه موتورسیکلت شدند.

فرمانده انتظامی بوکان با اشاره به تشکیل پرونده برای متهمان گفت: انجام حرکات نمایشی با خودرو و موتورسیکلت در خیابان ها و معابر، تفریح نبوده بلکه باعث ایجاد مزاحمت و خطر برای شهروندان می شود و با چنین افرادی که سلامت مردم را به خطر می اندازند و در آسایش و آرامش جامعه اخلال ایجاد می کنند، برابر قانون برخورد خواهد شد.

سرهنگ بهاری اظهار کرد: صبح امروز نیز در پی وقوع یک مورد نزاع و درگیری منجر به جراحت و ایجاد مزاحمت برای شهروندان، عوامل انتظامی به سرعت در محل حاضر و چهار نفر دخیل در نزاع که به دلیل اختلاف شخصی اقدام به ضرب و جرح همدیگر کرده بودند، را در صحنه دستگیر کردند.

منبع: ایرنا
آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس رای موافق و رای مخالف

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید :

نظر شما

صفحه اول روزنامه ها