آخرین اخبار

وضعیت آب و هوا خراسان رضوی فردا یکشنبه ۲۶ شهریور ماه ۱۴٠۲

وضعیت آب و هوا استان خراسان رضوی فردا یکشنبه ۲۶ شهریور ماه ۱۴٠۲

در این خبر به توضیحاتی درباره پیش بینی وضعیت آب و هوا استان خراسان رضوی فردا یکشنبه ۲۶ شهریور ماه ۱۴٠۲ پرداخته شده است.

وضعیت آب و هوا استان خراسان رضوی فردا یکشنبه ۲۶ شهریور ماه ۱۴٠۲
صفحه اقتصاد -

کارشناس مرکز پیش‌بینی هواشناسی خراسان رضوی گفت: وزش باد همراه با گرد و غبار پدیده جوی غالب این استان تا اواسط هفته جاری با توجه به تحلیل نقشه‌ها و مدلهای هواشناسی است.

وضعیت آب و هوا مشهد فردا یکشنبه ۲۶ شهریور ماه ۱۴٠۲ 

محمد غیوری افزود: بر طبق این پیش‌بینی ها وزش باد در نواحی بادخیز غربی، جنوب و به ویژه جنوب شرقی استان خراسان رضوی و همچنین دامنه های جنوبی بینالود به نسبت شدید، همراه با گرد و خاک، کاهش میدان دید و کاهش کیفیت هوا پیش‌بینی شده است.

وی ادامه داد: انتظار می رود از روز سه‌شنبه بر شدّت وزش باد افزوده شود و از اواخر این روز احتمال خیزش گرد و خاک در نواحی شمالی و شرقی و انتقال ذرات غبار به نواحی مرکزی، دور از انتظار نیست.

کارشناس مرکز پیش‌بینی هواشناسی خراسان رضوی با بیان اینکه در این مدت تغییرات دمایی قابل ملاحظه نخواهد بود، گفت: طی ۲۴ ساعت گذشته دمای هوای مشهد بین ۱۵ تا ۲۸ درجه سلسیوس در نوسان بوده است.

به گفته وی، برای امروز بیشینه دمای هوای مشهد ۲۷ درجه و کمینه هوای این شهر ۱۵ درجه سلسیوس پیش بینی شده است.

غیوری افزود: فریمان با کمینه دمای هوای ۹ درجه سلسیوس و بردسکن با بیشینه دمای هوای ۳۵ درجه به ترتیب سردترین و گرمترین شهرستانهای خراسان رضوی طی این مدت بوده‌اند. همچنین بیشترین سرعت وزش باد نیز از شهرستان تایباد با سرعت ۶۱ کیلومتر در ساعت به ثبت رسید.

آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس رای موافق و رای مخالف

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید :

نظر شما