آخرین اخبار

وضعیت آب و هوا استان ها فردا شنبه ۲۵ شهریور ماه ۱۴٠۲ | البرزنشینان بخوانند

در این خبر به توضیحاتی درباره پیش بینی وضعیت آب و هوا استان ها فردا شنبه ۲۵ شهریور ماه ۱۴٠۲ پرداخته شده است.

وضعیت آب و هوا استان ها فردا شنبه ۲۵ شهریور ماه ۱۴٠۲ | البرزنشینان بخوانند
صفحه اقتصاد -

سازمان هواشناسی کشور از تداوم بارش باران در روزهای آینده در سواحل دریای خزر، دامنه های جنوبی استان البرز، غرب استان اردبیل و شمال استان خراسان شمالی خبر داد.

سازمان هواشناسی کشور روز جمعه در پیش بینی کلی براساس نقشه های هم دیدی و آینده نگری تاکید کرد: در ۲ روز آینده در سواحل دریای خزر شاهد ابرناکی، بارش پراکنده، گاهی رعد و برق و وزش باد خواهیم بود و همچنین بعدازظهر امروز در جنوب استان فارس و غرب استان هرمزگان افزایش ابر، رگبار و رعد و برق انتظار می رود.

طبق گزارش سازمان هواشناسی روز یکشنبه آینده نیز با نفوذ مجدد جریان های شمالی روی سواحل دریای خزر، بارش همراه با وزش باد و کاهش نسبی دما در نیمه شمالی استان آذربایجان غربی ، استان آذربایجان شرقی، استان اردبیل و سواحل شمالی آغاز می شود.

همچنین روز دوشنبه در مناطقی از شمال غرب، سواحل دریای خزر، خراسان شمالی و ارتفاعات البرز، بارش باران گاهی با رعد و برق و وزش باد و کاهش نسبی دما پیش بینی می شود، در دامنه های جنوبی استان البرز نیز ابرناکی، وزش باد و گاهی رگبار پراکنده دور از انتظار نیست.

براساس اعلام سازمان هواشناسی روز سه شنبه هم بارش در سواحل دریای خزر، غرب اردبیل و شمال خراسان شمالی ادامه خواهد داشت. همچنین طی پنج روز آینده وزش باد نسبتا شدید گاهی همراه با خیزش گردو خاک در شمال شرق کشور ادامه خواهد داشت.

براساس گزارش این سازمان، در سه روز آینده در جنوب غرب کشور وزش باد شدید و گرد و خاک پیش بینی می شود و از بعدظهر یکشنبه و طی روز دوشنبه نیز سواحل دریای خزر مواج خواهد بود، همچنین در پنج روز آینده شرق دریای عمان و در سه روز آینده خلیج فارس مواج پیش بینی می شود.

هوای تهران نیز طبق پیش بینی سازمان هواشناسی طی روزهای آینده صاف تا کمی ابری، گاهی نیمه ابری همراه با وزش باد و کاهش اندک نسبی دما خواهد بود.

آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس رای موافق و رای مخالف

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید :

نظر شما