چگونه این سارق حرفه ای منزل به دام افتاد؟

در این خبر به توضیحاتی درباره اینکه چگونه این سارق حرفه ای منزل به دام افتاد؟ پرداخته شده است.

چگونه این سارق حرفه ای منزل به دام افتاد؟
صفحه اقتصاد -

جانشین فرمانده انتظامی شهرستان ری از دستگیری یک سارق حرفه‌ای و سابقه دار منزل در محدوده شهرری در حین سرقت خبرداد.

سرهنگ سید رضا عمادالدین گفت: به دنبال اعلام مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر یک فقره سرقت منزل در محدوده میدان نارنج شهرری بلافاصله مأموران کلانتری ۱۷۲ جهت بررسی موضوع به محل اعزام شدند.

وی افزود: پس از حضور مأموران کلانتری حضرت عبدالعظیم (ع) در محل، مشخص شد سارق داخل منزل و در حال سرقت است.

سرهنگ عمادالدین، در ادامه تصریح کرد: با حضور به موقع و مقتدرانه پلیس، سارق که در حین سرقت متوجه حضور مأموران شده بود و قصد متواری شدن از آنجا را داشت که در یک عملیات ضربتی مأموران دستگیر و به کلانتری منتقل شد.

جانشین فرمانده انتظامی شهرستان ری با اشاره به اینکه متهم ۳۴ ساله با سوابق متعدد در امر سرقت منزل در استان‌های مختلف پس از انتقال به کلانتری ضمن اقرار به بزه ارتکابی به ۳ فقره سرقت مشابه معترف شد، گفت: تا کنون ۲ مالباخته متهم را شناسایی که در این راستا پرونده تشکیل و متهم جهت کشف جرایم احتمالی بیشتر تحویل پلیس آگاهی این شهرستان شد.

سرهنگ عمادالدین، با اشاره به اینکه دستگیری این افراد رضایتمندی مردم را در پی داشت خاطرنشان کرد: پلیس با حضور ضربتی در صحنه و انجام پیگیری‌های لازم جهت دستگیری عاملان جرم و ناامنی، با جدیت با افرادی که بخواهند نظم و امنیت جامعه را خدشه دار کنند برخورد می‌کند.

آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس رای موافق و رای مخالف

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید :

نظر شما

  • پروانه هاشمی

    هر جرم و جنایات نشان میدهد ملت به اندازه کافی خدا دوست و خدا ترس نیستند و این رفتار نتیحه این است که ما به جای این که بیشترین تبلیغات را در باره‌ی دستورات و ایات الهی قران بکنیم وقت را به حاشیه دین و قران می‌بریم.و نتیجه لازم را نمیگیریم