وضعیت آب و هوا زنجان جمعه ۲۴ شهریور ماه ۱۴٠۲ | زنجانی ها بخوانید

در این خبر به توضیحاتی درباره پیش بینی وضعیت آب و هوا زنجان جمعه ۲۴ شهریور ماه ۱۴٠۲ پرداخته شده است.

وضعیت آب و هوا زنجان جمعه ۲۴ شهریور ماه ۱۴٠۲ | زنجانی ها بخوانید
صفحه اقتصاد -

کارشناس پیش بینی اداره کل هواشناسی استان زنجان گفت:طبق پیش بینی ها دمای هوای مناطق مختلف این استان تا پنج روز آینده بین چهار تا پنج درجه کاهش می یابد.

الهام نجفی افزود: وضعیت جوی امروز این استان صاف تا قسمتی ابری است که ازبعداز ظهر وزش باد به نسبت شدید تا ۵۰ کیلومتر بر ساعت مناطق مختلف را در بر می گیرد.

وی اضافه کرد: همچنین عصر امروز بارش های پراکنده و رعد برق نیز در مناطق شمالی استان نیز رخ خواهد داد.

این کارشناس ادامه داد: وضعیت جوی استان طی روزهای جمعه و شنبه هفته آینده پایدار بوده اما برای روزهای یکشنبه و دوشنبه افزایش پوشش ابر و احتمال بارش پراکنده پیش بینی شده است.

وی اضافه کرد: طی هفته آینده هم استانی ها هوای به نسبت خنکی را تجربه خواهند کرد.

نجفی افزود: طی ۲۴ ساعت گذشته سلطانیه و ماهنشان به ترتیب با دمای ۹ و ۳۵ درجه بالای صفر خنک ترین و سردترین ایستگاه های هواشناسی استان بود.

وی خاطرنشان کرد: دمای کمینه و بیشینه شهر زنجان در مدت یادشده بین ۱۲ و ۳۱ درجه ثبت شده است.

کارشناس پیش بینی اداره کل هواشناسی استان زنجان یادآور شد: دمای فعلی شهر زنجان ۱۷ درجه است که نسبت به روز گذشته در همین ساعت چهار درجه کاهش نشان می دهد.

استان زنجان از ۵۷ ایستگاه هواشناسی برخوردار است که کارشناسان حرفه‌ای در چهار باب از این ایستگاه‌ها به صورت شبانه روز و در چهار ایستگاه دیگر نیز به طور ۱۲ ساعته مستقر هستند.

داده‌های وضعیت جوی در مابقی ایستگاه‌های استان نیز به صورت خودکار جمع‌آوری می‌شود.

منبع: ایرنا
آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس رای موافق و رای مخالف

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید :

نظر شما

  • امیر

    سلام من یک کارگرم کچندوقته سرگذرکاربهم نمیخوره به امام حسین دوتابچه دارم مستعجرم اجارم عقب افتاده به فاطمه زهراع خیلی مهتاجم زنم زانوش آب برداشته ندارم ببرمش دکتراگه مسلمونی میتونه کمکم کنه انسانیت کنید خدا عزیزانتو نگه داره واقعا کسی میتونه کمکم کنه
    6104337446580449