وضعیت آب و هوا تهران فردا چهارشنبه ۲۲ شهریور ماه ۱۴٠۲ | پایتخت نشینان بخوانند

در این خبر به توضیحاتی درباره پیش بینی وضعیت آب و هوا تهران فردا چهارشنبه ۲۲ شهریور ماه ۱۴٠۲ پرداخته شده است.

وضعیت آب و هوا تهران فردا چهارشنبه ۲۲ شهریور ماه ۱۴٠۲ | پایتخت نشینان بخوانند
صفحه اقتصاد -

اداره کل هواشناسی استان تهران وضعیت جوی این استان، در بعضی ساعات همراه با وزش باد شدید و رگبار و رعد و برق همچنین کاهش محسوس دما از جمعه پیش‌بینی می‌شود.

بر اساس بررسی نقشه‌های پیش‌یابی و تحلیل الگوهای مدیدی وضعیت جوی استان تهران طی پنج روز آینده آسمانی صاف تا کمی ابری، در بعضی ساعت‌ها همراه با وزش باد، گاهی با افزایش باد پیش‌بینی می‌شود.

طی امشب و فردا (۲۱ و ۲۲ شهریور) در بعضی ساعت‌ها وزش باد نسبتا شدید با احتمال وزش باد شدید موقتی در نیمه‌ جنوبی، نواحی‌غربی و ارتفاعات استان مورد انتظار است که رخداد باد و گرد و خاک موقت در نواحی جنوبی و غربی گاهی با کاهش کیفیت هوا و کاهش دید دور از انتظار نیست.

 از اواخر وقت پنجشنبه تا شنبه (۲۳ تا ۲۵ شهریور) در بعضی ساعت‌ها وزش باد شدید در نواحی جنوبی و غربی و ارتفاعات شمال شرقی پیش‌بینی می‌شود.

امروز(۲۱ شهریور) افزایش نسبی دما در بیشتر نواحی و روزهای جمعه و شنبه کاهش محسوس دما در سطح استان مورد انتظار است.

از پنجشنبه تا شنبه با عبور متناوب امواجی از شمال استان در بعضی ساعت‌ها افزایش ابر و در ارتفاعات گاهی بارش پراکنده باران پیش‌بینی می‌شود.

براساس این گزارش، آسمان تهران فردا( ۲۲ شهریور) صاف و در بعضی ساعت‌ها افزایش باد و گاهی وزش باد شدید با احتمال گرد و خاک با حداقل دمای ۲۳ و حداکثر دمای ۳۵ درجه سانتیگراد و در روز پنجشنبه (۲۳ شهریور) صاف تا نیمه‌ابری و در بعضی ساعت‌ها افزایش باد با حداقل دمای ۲۲ و حداکثر دمای ۳۴ درجه سانتیگراد پیش‌بینی می‌شود.

طبق اعلام اداره کل هواشناسی استان تهران، ایستگاه ورامین با بیشینه دمای ۳۶ درجه سانتیگراد، گرم‌ترین ایستگاه استان تهران در ۲۴ ساعت گذشته گزارش شده‌ است.

آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس رای موافق و رای مخالف

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید :

نظر شما