آخرین اخبار

اخبار پربازدید

وضعیت آب و هوا اصفهان فردا دوشنبه ۲۰ شهریور ماه ۱۴٠۲ | اصفهانی ها بخوانند

در این خبر به توضیحاتی درباره پیش بینی وضعیت آب و هوا اصفهان فردا دوشنبه ۲۰ شهریور ماه ۱۴٠۲ پرداخته شده است.

وضعیت آب و هوا اصفهان فردا دوشنبه ۲۰ شهریور ماه ۱۴٠۲ | اصفهانی ها بخوانند
صفحه اقتصاد -

رئیس مرکز پیش‌بینی و مخاطرات جوی اداره کل هواشناسی استان اصفهان گفت:وزش باد به نسبت شدید در ساعت‌های بعدازظهر و اوایل شب تا پایان هفته در استان به‌عنوان پدیده غالب جوی پیش بینی شده که برای سه روز آینده از شدت بیشتری برخوردار خواهد بود.

لیلا امینی روز یکشنبه افزود: شدت این پدیده بیشتر برای مناطق غربی از جمله خوانسار و گلپایگان و تا حدودی شمال استان پیش بینی شده است.

وی با بیان اینکه انتظار تغییرات چندانی در دمای هوای استان وجود ندارد خاطرنشان کرد: دمای هوای بیشتر مناطق استان در ۲۴ ساعت آینده یک تا ۲ درجه سانتی‌گراد کاهش خواهد داشت.

رئیس مرکز پیش‌بینی و مخاطرات جوی اداره کل هواشناسی استان اصفهان ادامه داد: دمای صبح امروز شهر اصفهان هم ۲۶ درجه سانتی‌گراد رسید که نسبت به روز گذشته یک درجه خُنک‌تر شده است.

وی اضافه کرد: خوروبیابانک و زواره اردستان با دمای ۴۲ و بویین و میاندشت با دمای پنج درجه سانتی‌گراد بالای صفر، به ترتیب گرم‌ترین و خنک‌ترین نقاط استان در شبانه روز گذشته بودند.

امینی گفت: دمای کلان‌شهر اصفهان در گرم‌ترین ساعات شبانه روز گذشته به ۳۸ و در خنک‌ترین ساعات به ۲۰ درجه سانتی‌گراد رسید.

آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس رای موافق و رای مخالف

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید :

نظر شما

  • آریوبرزن

    سلام برشما.درمورد زاینده رود خشک شده وباتلاق گاوخونی وکشاورزان شرق اصفهان وکشت پاییزه برای این بنده خداها تلاش کرده وپیگیر باشید.نه وسط زمتان اخردی ماه بخواهند تازه آب کشت بدهند وضرر دوچندان به کشاورز بخوره ومدت ده روز کمه.تشکر.بیایید ببینید از قبل پل شی وسه پل تا کبجوان کراج ودشتی وزیار وگورت و....